Przedszkole Preludium

Przedszkola

Gdańsk, Niepołomicka 22A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda W. - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola Preludium. Synek chodzi z wielką...
~Magda W.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z Przedszkola Preludium, miła i profesjonalna kadra,...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Moja córka od pierwszego dnia czuje się w przedszkolu bardzo dobrze. Ma...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Olha - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra opieka, bardzo zadowolone dziecko.
~Olha
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Świetne przedszkole wątek zamknięty Wysłaliśmy córkę do przedszkola od października i jesteśmy zachwyceni jak...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Polecam! Rewelacyjne miejsce dla Maluchów!!!! wątek zamknięty Nasz synek chodził do tego przedszkola z radością! Jesteśmy bardzo zadowoleni...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom :) wątek zamknięty Moja Córka pokochała to przedszkole "prawie" od pierwszego wejrzenia ;)...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Taki trochę drugi dom :) wątek zamknięty Z wielkimi obawami rozpoczęliśmy przygodę w przedszkolu... Bo bardzo krótkim...
~Mama przestrachana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Polecam wątek zamknięty Najważniejszy uśmiech dziecka i zdobywane przez nie umiejętności. Córka...
~Malwina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Będziemy tęsknić wątek zamknięty Najważniejszym dowodem na to, że warto korzystać z opieki Przedszkola...
~troskliwa mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Przedszkole przyjazne dzieciom wątek zamknięty Super przedszkole pod każdym względem. Panie bardzo miłe, otwarte na...
~HK
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru przedszkola. Plusy to przede wszystkim:...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Nie polecam wątek zamknięty Przedszkole jak każde inne ,ale akurat w tym wypadku w tym przedszkolu brak...
~Sabina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Moja córka chodzi do tego przedszkola drugi rok i jest bardzo zadowolona, ja...
~gdańszczanin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Najlepsze pod słońcem :) wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam, córka uczęszczała ponad 2 lata. Wspaniała...
~Mada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

J.D - opinia wątek zamknięty Mój synek uczęszcza do przedszkola preludium od września 2012.jesteśmy bardzo...
~J.D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Super!!! wątek zamknięty Córcia chodzi do tego przedszkola od września i jesteśmy zadowolone. Fachowa...
~MR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

od Września 2012r.... wątek zamknięty Moim zdaniem przedszkole jest świetne. Jakub je uwielbia, a ja patrzę z dumą...
~A.S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Przedszkole dla dziecka wątek zamknięty Dzieci zazwyczaj płaczą gdy rodzice zostawiają je w przedszkolu, natomiast...
~KaDe
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Gorąco polecam wątek zamknięty Wszystkim rodzicom szukającym opieki dla swoich pociech polecam to...
~Monia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry