Widok

Przedszkole Tik Tak - Straszyn - opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
jestem zainteresowana opiniami na temat przedszkola tik tak w Straszynie, nigdzie nie mogę znaleźć na jego temat żadnych opinii.
Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna mam która puszcza lub puszczała do niego swoje dziecko.
Interesują mnie kwestie podejścia wychowawców do dzieci, atmosfera i czy dzieci uczą się tam konkretnych rzeczy czy non stop się bawią.
Może któraś z Was wie jaki jest jego koszt ?
Pozdrawiam i liczę na pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop
Prosze o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Ja mieszkam w pobliżu tego przedszkola i wiem, że gdzieś jest wątek gdzie temat tik-taka się pojawia. Poszperaj tutaj na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukałam, niestety jest tylko jeden wątek i to z prośbą o opinie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko tam chodzi. Nie za długo bo od m-ca. Wcześniej chodził do prywatnego żłobka (prawie za 900zł m-cznie bez jedzenia). Tutaj koszt wynosi 440zł - dlatego to był powód przeniesienia go do tego Przedszkola. Porównując go do żłobka to jest niebo a ziemia:
- po pierwsze: jak chodził do żłobka to popłakiwał przez pierwszy tydzień (czyt.POPŁAKIWAŁ), a tutaj muszę wydzierać go ze swojej szyi, bo płacze tak jakby go obdzierali ze skóry. Ja sobie tłumaczę to tym, że jest znieczulica u Pań. Jak płakał w żłobku, to któraś z Pań próbowała go uspokoić zabawką, książeczką, mówiła do niego itd. Tutaj jest tak, że ja go siłą wyrywam ze swojej szyi, Pani zamyka drzwi, synek leci na drugi koniec sali, a Pani robi swoje. A on stoi i płacze. W tym Przedszkolu są szybki w drzwiach i ukradkiem czasami patrzę. Dlatego nie dziwię mu się że tak płacze, jak Pani w ogóle się nim nie zainteresuje. Stoi sam i płacze, i chyba Pani czeka aż sam z siebie przestanie.
Wiem - są inne dzieci, ale jak ja go oddaję i żadne nie płacze, tylko mój przy zostawianiu, to mogłaby wykazać chociaż minimum chęci uspokojenia go. I codziennie jej tekst: "Proszę jak najszybciej zostawić i zamknąć drzwi", a co ja robię? Odklejam go z siebie i zostawiam....
- druga kwestia która mnie irytuje, to:
Ja syna zawożę na 7 rano, odbieram ok 15.30. Jego Pani opiekunka jest w takich godzinach, że ja jej nie mogę w ogóle złapać i z nią porozmawiać. A Pani która jest rano (czyt.Zostaw szybko i zamknij drzwi) nic o nim nie wie (jest z innej grupy, a rano dzieci sa wszystkie łączone) i ta która jest o 15.30 codziennie mi mówi "a to Pani musi z opiekunką porozmawiać, bo ja nie wiem". No żesz.....przedszkole działa do 17.30, a ja muszę zwalniać się z roboty, żeby przed 15 porozmawiać z opiekunką, bo ona jest do 15. To mnie irytuje....wiem, że one mają swoje godziny, ale jeżeli nie ma jej rano, to niech będzie po południu....
- trzecia kwestia: ale to jest najmniejszy problem, działa na mnie bardziej na zasadzie zdziwienia:
nie mają chyba fartuchów do malowania i do jedzenia, bo codziennie dostaję brudne ciuchy, które daję na zmianę. Ale to jest najmniejszy problem, tylko porównując do żłobka, to ciuchy które miał na zmianę, były użyte 1 raz na tydzień. Dziwne, bo na liście rzeczy, które mieli przynieść rodzice, nie było fartucha. Ućmorusany jest dzień w dzień.
PODSUMOWUJĄC: uważam, że za długo płacze rano. W żłobku czegoś takiego nie było. Wypowiedzieć by się mógł rodzic, którego dziecko chodzi tam dłużej, bo ja świeża jestem i w kółko porównuję do tamtego żłobka :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha...i ja się wypowiedziałam o Gdańskim Przedszkolu, a teraz zobaczyłam że temat na forum jest o Straszyn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tik tak nie polecam. Okropna dyrekcja.....nastawiona na zysk a nie na dobro dziecka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja szczerze polecam to przedszkole, wszyscy wiedzą co mają robić i co najważniejsze nie ulegają dziwactwom rodziców!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry