Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartek - ocena Z wielką przyjemnością chciałbym podzielić się moją opinią na temat...
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 czerwca 2024

Michał - ocena Polecamy to przedszkole. Jest to miejsce gdzie dzieci są zaopiekowane a nie...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 maja 2024

Natalia - ocena Tygryskowa Kraina to prawdziwa perełka wśród przedszkoli, wyróżniająca się na...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 maja 2024

beata - ocena Gorąco polecam przedszkole, fachowa kadra z serem do dzieci, wiele atrakcji...
~beata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 maja 2024

Monika - ocena Świetne przedszkole, z rodzinną atmosferą. Mój synek nie chce wychodzić z...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 maja 2024

Lucyna - ocena Chciałbym wyrazić swoją ogromną wdzięczność za to, co udało się Państwu...
~Lucyna
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

M. - opinia wątek zamknięty Najlepsze na świecie przedszkole:)
~M.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Przedszkole Tygryskowa Kraina to miejsce, gdzie mój synek chodzi z wielką...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Ilona - opinia wątek zamknięty Tygryskowa Kraina jest wspaniałym miejscem ze wspaniałą kadrą. Panie bardzo...
~Ilona
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty SUPER przedszkole . Polecam nie zdecydowanym Rodzicom !!!
~Agata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Pani Dyrektor poprosiła o wyrażenie opinii na temat przedszkola, z racji tego...
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Nasze przedszkole. Rodzinna atmosfera, indywidualne podejście...
~Ania
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Przedszkole Tygryskowa Kraina - jednym słowem Przecudowne , Panie...
~Kasia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Marlena - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne przedszkole. Słuchowiska muzyczne , teatr ... cudowana sprawa ....
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Przedszkole idealne wątek zamknięty Tygryskowa kraina to miejsce wspaniale, ciepla atmosfera, profesjonalna...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Polecam! wątek zamknięty Wspaniałe przedszkole, umiejscowione na kameralnym osiedlu. Cudowne panie...
~D.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Najlepsze przedszkole wątek zamknięty Przedszkole super, profesjonalna opieka, panie sa uwielbiane przez dzieci....
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2018

zadowolona wątek zamknięty Moje pierwsze dziecko uczęszczało do tego przedszkola teraz uczęszcza moje...
~karina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Fajnie wątek zamknięty Polecam przedszkole ciągle się rozwija.
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2013

Super punkt wątek zamknięty Dziecko czuje się tam świetnie, chętnie chodzi i opowiada w domu czego się...
~Słodkowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry