Przedszkole Niepubliczne Wesoła Wyspa

Przedszkola

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 4A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dann - ocena nowy temat Bardo dobra opieka, indywidualne, profesjonalne podejście do każdego dziecka,...
~Dann
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Ania - ocena nowy temat Bardzo przyjazne miejsce ,rodzinny klimat .Ciekawy wachlarz zajęć w ramach...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 kwietnia 2024

A. K. - opinia Najlepsza placówka, jaką można wybrać dla dziecka. Fachowa, zawsze...
~A. K.
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

MK - opinia Bardzo polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni a przede wszystkim nasza córka....
~MK
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Karolina - opinia Do przedszkola 'Wesoła Wyspa' uczęszczają moje dzieci (3 i 5 lat). Nie ma...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Agnieszka - opinia Z całego serca polecam Od samego wejścia to miejsce emanuje pozytywną...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Dominik - opinia Najlepsze przedszkole.... Super opieka, bardzo duże poświęcenie na edukację,i...
~Dominik
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Dora - opinia Super przedszkole, cora czuje sie wspaniale, Ciocie daja duzo ciepla!
~Dora
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Mirela - opinia Super przedszkole, ciocie wspaniałe, chodzi tam już moje drugie dziecko i w...
~Mirela
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

HST - opinia Bardzo fajne, przyjazne dzieciom przedszkole, otwarte także w wakacje. Polecam!
~HST
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2023

Agnieszka - opinia Bardzo polecam. Syn zawsze zadowolony i uśmiechnięty. Często ma pretensje, że...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Katarzyna - opinia Najlepsze przedszkole, jakie może wyobrazić sobie nie tylko dziecko, ale i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

xyz - opinia wątek zamknięty opieka: nauczycielki "ciotki" kochają brzdące nasze jak swoje własne albo...
~xyz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Polecam wątek zamknięty Martwiłam się, jak odnajdzie się w nim mój niespełna dwuletni synek, ale jak...
~OWT
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

opinia wątek zamknięty Jest słowem ok. Mile Panie. Dużo Sal. Dużo zabawek. Opieka i ok. Dodatkowe du
~janicek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Usatysfakconowana mama wątek zamknięty Jestem zadowolona z funkcjonowania przedszkola. Panuje tam miła atmosfera....
~Usatysfakcjonowana mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Kreatywne Przedszkole wątek zamknięty Serdeczne, cieple Ciocie troskliwie opiekują się dziećmi. Zajęcia prowadzone...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Fajne kameralne miejsce wątek zamknięty Bardzo miła i ciepła atmosfera. Ciocie super:) Niestety tylko przez kilka...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

Emilia - opinia wątek zamknięty Moja córka trafiła do przedszkola ze żłobka Wesoła Wyspa. Najlepszą...
~Emilia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Wspaniale, godne polecenia przedszkole wątek zamknięty Do przedszkola Wesola Wyspa trafilismy prosto ze zlobka Wesola Wyspa. Co...
~Ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry