Widok

Przedszkole Żłobek Przytulny Kącik - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie, chciałabym poznać opinię na temat żłobka w Kosakowie Przytulny Kącik.
Godny polecenia ?

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,mój syn uczęszcza do tego żłobka od ponad roku i nie chcę przesadzać z pochwałami, ale wszyscy jesteśmy zachwyceni tym miejscem.Chłopczyk chodzi tam z radością, jest to dla Niego nagroda,my jako rodzice jesteśmy spokojni, że dziecko ma fantastyczną opiekę.Atmosfera domowa,panie -"ciocie" zaangażowane, troskliwe i kochane.Dziecko codziennie zaskakuje nas nowymi zdolnościami, które zdobył właśnie w tym miejscu i naprawdę mogłabym tak jeszcze długo i długo wymieniać:)Wspaniałe miejsce i tyle!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzieci tak mają, że szybko się rozwijają gdziekolwiek są. Ja mam porównanie tego miejsca i innego w tym samym roku. Dziecko przestało budzić się w nocy z płaczem, uczy się o wiele szybciej. Dziecko szczęśliwe, rodzice jeszcze bardziej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostrzegam przed Panią Dyrektor i niektórymi opiekunkami, które uważają, że zamknięcie w osobnym pokoju dziecka za karę, jest dobrą metodą wychowawczą, mimo monitoringu nie został dostarczony na prośbę rodziców
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mam problem z córką
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszystkie sprawy należy zgłaszać na bieżąco do dyrekcji a nie na forum. Opinia, że jest problem z dzieckiem nie zawsze jest z winy żłobka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co się dzieje z córką?zastanawiamy się nad tym przedszkolem , jednak po przeczytaniu Pana wpisu mam wątpliwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie bezpodstawne oskarżenia są karane. Proszę o kontakt kto zamknął dziecko w osobnym pokoju i kiedy? Kto i kiedy zgłosił prośbę o monitoring? ~anonim~ jest tylko anonimem bez pokrycia w faktach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kacik źle mi się kojarzy ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry