Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zmiany... wątek zamknięty Od kiedy zmieniła się S. dyrektor w przedszkolu nastąpiła ogromna zmiana....
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2019

Widzę same pozytywne zmiany wątek zamknięty Jako rodzic zauważam również dużo pozytywnych zmian zachodzących w...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Zadowolona wątek zamknięty Ja również jestem bardzo zadowolona z Przedszkola. Ja, jak i moje dziecko!Z...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

Widzę pozytywne działania wątek zamknięty Witam Ja uważam, ze Przedszkole jest świetne... Jestem zadowolona z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

Opinia wątek zamknięty Gdy czytam takie „smutne historie” ( poprzednia opinia) , to zastanawiam się...
~Arek L.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

woźna wątek zamknięty Przedszkole straciło na tym, jak odeszła pani Kasia ( ta młodsza ),co była...
~Rodzic przedszkolaka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

wiem,że oddaję dziecko w dobre ręce... wątek zamknięty Jestem mamą dziecka z najmłodszej grupy.Z wielkim zaufaniem prowadzę dziecko...
~mama 3-latka
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2012

bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym na żadne inne. Rodzinna,...
~mama
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

fajne, ale wątek zamknięty może by tak więcej uśmiechu u wychowawców.... lepiej nie podchodź i nic od...
~:)
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2010

wielka rotacja nauczycieli wątek zamknięty brakuje nam ciepłej s.Andrei....
~ana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

Warto! wątek zamknięty Jeśli ktoś jest katolikiem i pragnie w tej wierze wychowywać swoje dzieci to...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2009

Czysto i domowo, ale prosimy o wiecej usmiechu wątek zamknięty Chyba przedszkole najbardziej zadbane czyste i najpiekniej wyposażone w Gyni....
~Iza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

12

wątków

do góry