Widok

Przedszkole na Kowalach

Niedługo przeprowadzimy się na Kowale. Proszę o info. na temat przedszkoli w tamtej okolicy.DZIĘKUJE
mama 4 letniego Karolka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam" Skrawek nieba " oraz CET Przedszkole ul. Gruszkowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
jak wyglądaja oplaty w tych przedszkolach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w CET ok. 840 zł z wyżywieniem za mc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
w CET ok. 840 zł z wyżywieniem za mc

~Rina

jezuu, jaka kasa, masakra
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
CET Przedszkole ul. Gruszkowa - polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dziękuje za odp..A czy jest możliwość oddania na pół m-ca i za pół ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę pogadać z dyrekcją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie polecam.Dla wlascicieli liczy sie tylko kasa. Te wszystkie zajecia to fikcja. Przedszkolanki zmieniaja sie jak rekawiczki to chyba o czyms swiadczy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wreszcie ktoś to zauważył! Nie 100% a 1000% prawdy!!!!! Pracowałam tam, powiem tylko tyle dramat!!! Każde inne przedszkole tylko nie żadne z tycg dwóch ponieważ mają niestety dwa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a BASNIOWA AKADEMIA na os. Milym( w blizniakach)? ktos ma jakies doswiadczenia z tym punktem przedszkolnym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowalamw CET na Kowalach, nie polecam, pieniadze wyrzucone w bloto, dzieci duzo, zajecia dodatkowe to fikcja. Uwazam ze sa lepsze, a przede wszystkim bardziej kameralne placowki. I pamietajcie, ze duza ilosc zajec dodatkowych wypisanych na stronie internetowej placowki nie swiadczy o jej wysokiej jakosci.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również nie polecam CET. Panie zmieniały się w naszej grupie średnio 4 razy w roku (w niektórych grupach nawet częściej), sale małe, a dzieci bardzo dużo, kiedyś pomyliłam sale i weszłam do maluchów na leżakowanie, to byłam przerażona. Leżak na leżaku jak w jakimś obozie. Widać że dyrekcja zorientowana na kasę. Nie polecam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie wiem gdzie tam czesto panie sie zmieniaja, na pewno nie w cet...cos czuje, ze to opinia jakiegos zwolnionego pracownika. Podpisujesz sie roznymi nickami, a wypowiadasz w kazdym temacie cet.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja polecam skrawek nieba jest dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Agnieszka moich dwóch znajomych koleżanek dzieci chodzą do Skrawka Nieba i są bardzo zadowolone, ja osobiście nie znam tego p-la, ale ze słyszenia znam pozytywne opinie. Przede wszystkim panie się nie zmieniają jak w kalejdoskopie, a to również dobrze świadczy o przedszkolu. Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam Skrawek Nieba, dużo zajęć edukacyjnych, zabaw, a przede wszystkim panie uczą dzieci samodzielności .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam przedszkole Krzyś. Super Panie! Szczególnie w grupie motylkow! !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Krzyś najlepsze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Od września będzie nowe publiczne przedszkole.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli masz na myśli przedszkole przy budowanej szkole podstawowej w kowalach to niestety nie zostanie otwarte, ma byc sama szkoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na terenie plebani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

a czy wiadomo coś więcej o przedszkolu na plebanii. lub gdzie zasięgnąć jakiś informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przedszkole jest dla 50 dzieci, rekrutacja rusza 26.02
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To przedszkole należy do tych samych osób, niestety wszelkie pozytywnie opinie piszą same właścicielki. Wystarczy prześledzić sobie z ostatnich 3 lat ile pań odeszło z tego miejsca! Ale gwarantuje, że z ostatnich tylko 3 lat może być spokojnie pow 40! I to nie żart
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każde, tylko nie skrawek nieba! Proszę poczytać opinie, potwierdzam wszystkie negatywne, ponieważ pracowałam tam i jestem zbulwerowana i zgorszona tym, co tam niestety przeżyłam! Jestem jedną z dziesiątek wychowawczyń, które odeszły z tego" niby przedszkola " fałsz, fałsz, fałsz!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę napisz coś więcej, od września moje dziecko będzie tam uczęszczać i zmartwiłeś mnie Twoja opinia, tym bardziej,że na ogół czytałam pozytywne opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozytywne opinie piszą sobie same, ja też tam pracowałam i potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Dziecko w tym przedszkolu nie jest ważne tylko kasa kasa kasa! Fałsz dyrekcji i obłuda troski przy rodzicach podkreślam przy rodzicach - przeraża! Panie zmieniają się w tym przedszkolu jak rękawiczki, bo nie godzą się na to, co tam się dzieje! Zajęcia dodatkowe to tylko kolejny powód, by skasować rodziców! To jest fabryka, a nie przedszkole!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bzdura! Chyba się Pani placówki pomyliły!
W Skrawku, Panie nie zmieniają się co chwila,ponad to doskonale znają dzieci i ich rodziców. Polecam wszystkim rodzicom przed wyborem przedszkola samemu wybrać się i samemu ocenić,niesugerując się opinią z netu,bo w większości jest nieadekwatna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry