Widok

Przedszkole nr 16, gdańsk Stogi:)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,są tu mamy maluszków uczęszczających do tego Przedszkola? Jak wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że to stary wątek, ale muszę wyrazić swoją opinię. Po prostu tragedia w traktowaniu dzieci. Tam jeżeli dziecko jest troszeczkę "nie grzeczne" to zaraz stosowane są kary w postaci wyprowadzania dziecka do łazienki. Natomiast innym dzieciom mówi się, żeby z tym dzieckiem się nie bawić. Moje wnusię mówiło również, że nie lubi Pań przedszkolanek, a Pani dyrektor to najchętniej wysyłałaby takie dzieci do psychologa lub innego specjalisty i to wskazanego gabinetu prywatnego. To dla niej najlepsze wyjście, ale czy to jest pedagogiczne podejście, a gdzie praca pedagoga przedszkolnego, gdzie praca z dzieckiem Pań Przedszkolanek. Rodzice proszę Was reagujcie na sygnały swoich pociech, to jest bardzo ważne, dziecko nie wie jak powiedzieć ale obserwujcie je i dużo pytajcie. Ja siedząc z wnukiem w domu krzyknęłam nieświadomie na niego, a on wtedy powiedział "babciu ale ja nic złego nie zrobiłem", innym razem znów podczas zabawy rozsypały się karty, a jego odpowiedź "to moja wina, czy mam już iść do łazienki". Czy to nie daje wiele do myślenia. Młodzi rodzice bądźcie czujni. Do napisania tej opinii skłoniła mnie rozmowa z inną mamą, która potwierdziła moje przemyślenia. Te same treści będę pisała również na innych forach, a może w innych mediach.
Rozgoryczona babcia
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 15
Pierwsze slysze, zeby cos takiego dzialo sie w tym przedszkolu. Moj starszy syn chodzil do niego 4 lata, mlodszy w tej chwili chodzi 3 rok i nic takiego nigdy sie nie wydarzylo. Zaden z nich nie skarzyl sie na panie ani na zle traktowanie. Wedlug mnie atmosfera jest przyjazna, zawsze mialam dobry kontakt z opiekunkami.
Ja nie mam zadnych zastrzezen i szczerze polecam!
image
image
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 16
Hmmm a teraz to zacznę myśleć i podejrzliwie przyglądać się Paniom ;-)
A miało być tak pięknie...
Pani Dyr. faktycznie trochę oschła jakby i zniecierpliwiona....
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja życzę wszystkim pracownikom tego przedszkola zdrowia i wszystkiego najlepszego, starają się bardzo aby nasze pociechy były zadowolone, najedzone, kiedy trzeba przebrane,bo jak widać po wpisach ta praca wcale nie jest taka wdzięczna jeśli chodzi o rodziców, moje dzieci chodzą do tego przedszkola i nie narzekają wręcz przeciwnie -codziennie mam problem aby szybko się pożegnać bo nie chcą iść do domu
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 16
Często przechodzę obok przedszkola i słyszę jak jedna z pań wrzeszczy na dzieci niemiłosiernie. Ostatnio wydzierała się bo dzieci przewróciły bałwanka . Stały tam maluszki i trochę starsze a gdy pani tak wydzierała się to one stały zesztywniałe, dziwna reakcja tak małych dzieci. Starsi chłopcy porządnie umordowali się by tego bałwanka podnieść i nie widziałam by opiekunka pomogła . Może instytucje nadzorujące to przedszkole powinny przyjrzeć się ZZA PŁOTU zachowaniu opiekunek bo w trakcie wizytacji zapowiedzianej to zawsze wszystko gra .
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 9
Gorsze przedszkole jest na przeróbce. Tam to dopiero jest hardcore....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17
Pani "Gosieńko" to nie jest ranking przedszkoli tylko wyrażane opinie o danym przedszkolu. A hardcore ma również pozytywne odniesienia. Jeżeli chodzi o przedszkole na Stogach to może ono jest tylko dla bardzo, bardzo posłusznych dzieci i być może zastraszonych. Byłam tam tylko raz i uwierzcie mi nie było to miejsce, w którym chciałabym zostawić swoje dziecko.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ciekawa - jak bylas tam tylko raz, to mysle ze niewiele możesz powiedzieć o "tym miejscu". Co tam takiego widzialas, ze nie zostawilabys swojego dziecka? Czy panie przy Tobie (obcej osobie) krzyczały na dzieci, wyrzywaly się na nie, miały jakiekolwiek inne zle podejście?
image
image
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 15
Caroca-na moim tak!!!
Żałuję, że sprawę zostawiłam bez echa ale nic straconego.
Drogie mamy moja dobra rada słuchajcie uważnie swoich dzieci a w tym przedszkolu na prawdę źle się dzieje.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 13
to bardzo proszę opisz ze szczegółami co widzialas, slyszalas....
co masz do zarzucenia i komu?
podaj konkrety, bo takie ogolne gadanie, to każdy sobie może uskuteczniać.... tylko nie wiem po co.....
moje dzieci chodza do tego przedszkola i nigdy zlego słowa od nich nie slyszalam, ze zle się dzieje, ze się boja czy ze ktoś ich zle traktuje
image
image
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 17
Ile miesięcznie wynosi opłata za to przedszkole ? Są dodatkowe zajęcia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najważniejsze ze zmieniła się pani dyrektor w przedszkolu to z pewnością wielki plus dla przedszkola
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzieciaki muszą mieć ostrą pruską szkołę tylko wówczas wyrosną na ludzi!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 23
To prawda, zmieniła się Pani Dyr. Teraz już będzie lepiej. Chociaż dotychczas (już od dwóch lat) jesteśmy zadowoleni z kadry pedagogicznej w tym Przedszkolu. Mój synek chodzi chętnie już trzeci rok.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
A poprzednia Pani Dyr co robiła źle? bila dzieci? szczypała?
Jak dla mnie była w porządku do dzieci - moje ją normalnie traktowało (zero uników, kaprysów czy niechęci) a nowa...to się zobaczy w "praniu"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 18
jak czytam te wszystkie wpisy to śmiać mi się chce. Droga babciu jestem matką córki która jest bardzo wrażliwym dzieckiem. Chodzi do tego przedszkola juz drugi rok i nie powiedziała o nim jeszcze nic złego, a ja słucham uważnie swoje dziecko i często z nią rozmawiam, wypytuję. Gdyby spotkała ją najmniejsza przykrość na pewno bym o tym wiedziała. Tak więc pozdrawiam wszystkie Panie tego przedszkola, byłą i obecną Panią Dyrektor jesteście super
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
No właśnie, Katarina, dlatego prosiłam 2 krotnie o opisanie niepokojących sytuacji i podanie przykładów konkretnych, ale jak widzisz nic takiego nikt z tych najbardziej krzyczących nie napisał.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Była pani dyrektor nie tylko byla nie odpowiednią osobą na stanowisku dyrektorskim lecz również jako nauczyciel nie sprawdzała sie .NIE POWINNA WRACAC
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nowa pani pseudo dyrektor buhahaha sloma jej z butow wystaje. Karierowiczka jak ich malo. Dostala sie przez przypadek i mam nadzieje ze nie dotrwa do konca kadencji....
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 33
...nie rozumiem, skąd w ludziach tyle jadu :-( uważam, że jeśli ma się choć odrobinę odwagi to problem, który dotyczy własnego dziecka powinno rozwiązywać się realnie a nie wirtualnie.Pozdrawiam P. Dyrektor i Panie pracujące w tym p-lu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ja oprócz nauki języka polskiego polecam Ci Moniko naukę logiki (matematyki ), bo i to kuleje.Z tego co wiem Pani Dyrektor jest już kobietą w "poważnym" wieku, więc jeżeli zostaje przez "przypadek" dyrektorem to rzeczywiście jest karierowiczką buahahaha:):) A poza tym dyrektorem nie zostaje się przez przypadek.Pani Iwona została wybrana przez środowisko, a więc musiała zdobyć zaufanie ludzi , którzy ja polecili. Także Moniko ni składu ni ładu w Twojej opinii ani po polsku ani logicznie :):) Zainwestuj we własną edukację i nie ośmieszaj się:):)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12
Po pierwsze nie przez środowisko tylko przez 2-3 zaprzyjaźnione mamy, zostala wybrana pani dyrektor, ( z ktorymi jest na "ty" i sie z nimi koleguje), po drugie przez przypadek nie raz zostaje sie " dyrektorem" - nie raz slyszalem ze ktos cos dostal, ze ktos gdzies byl po znajomosci - nie twierdzę ze tak jest w przypadku tej pani - ale sa osoby pracujace tam przez przypadek. Po trzecie i kolejne jezeli jest sie dyrektorem to powinno sie szanowac zdanie rodziców i ich osobe - a ta pani albo zapomniala ze ma prace dzieki nam i naszym dzieciaczka ktore tam uczeszczaja, albo poprostu nie ma do nas szacunku. Mysli ze jak zrobi nowy plot to ktos na gorze bedzie ja po nogach calowal? Wszedzie przekrety i znajomosci. Ciekaw jestem kiedy wszyscy sie przekonaja, o tym co sie dzieje za naszymi plecami i otworza nam sie oczy
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 20
Zdecydowanie popieram. Najgorsze przedszkole pod słońcem. A Pani dyrektor...brak słów. Zdecydowanie przedszkole tylko dla grzecznych dzieci. Inaczej tak umilą dziecku i rodzicom życie, że odechciewa się wszystkiego.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10
Droga Agnez. Czytając Twoją opinię odnoszę wrażenie że nie masz zielonego pojęcia na czym polega praca z dziećmi. Piszesz że to przedszkole dla grzecznych dzieci, proponuję Ci więc kilka dni wolontariatu w jakimkolwiek przedszkolu a zrozumiesz na czym polega praca w tym miejscu. A jeżeli masz jakiś problem i żal do pani dyrektor to przyjdz i porozmawiaj.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14
Znowu osoba o tym samym numerze ip ale o inny nicku ... witamy Grazyno lub gosienku jak kto woli ... tylko dlaczego za kazdym razem kiedy piszesz cos broniac przedszkola to inaczej sie podpisujesz ? Juz raz pisalem o tym ze ludzie pisza komentarze I inaczej sie podpisuja to skasowano I moj komentarz ... a ja uwazam ze inni powinni wiedziec ze pozytywne komentarze pisza tylko pracownicy ( badz jeden ) , a prawdziwe informacje rodzice !!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Moje dziecko jest niegrzeczne w tym przedszkolu i jakoś mu nie "umilaja mu zycia" a jak się nie podoba to dajcie do przedszkola 58 dopiero zobaczycie co znaczy hardcore
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może dajesz paniom łapówki i się podlizujesz to na pewno będą jakoś traktować twoje dziecko , a co do 58 to nie oczerniaj bo jest super i nigdy bym nie dał dziecka do 16-ki .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jestem babcią wnuka które teraz chodzi do tego przedszkola.wczesniej chodzila dwójka moich dzieci. Córka zapisala tam swojego syna ponieważ nie wyobraża sobie innego przedszkola tak dobrze je wspomina.Nie rozumiem dlaczego oczerniacze kadrę. Jezeli sie nie podoba to można zawsze zmienic. A tak poza tym nie chciałabym miec do czynienia z takimi rodzicami którzy wyglaszaja na tym forum swoje opinie. Czy zawsze wszystko sie Wam nie podoba?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tak na marginesie nie jestem pracownikiem przedszkola nie jestem z Panią dyrektor na ty i nie musicie spradzac czy za kazdym razem podpisuje sie tak samo i tworzyc teorii spiskowych.po prostu uwazam ze jest to bardzo dobre przedszkole a kadra wyszkolona i kochajaca dzieciaki.Tak trzymac!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mój syn chodzi już 2.5 roku do przedszkola na przeróbce i nie mogę złego słowa powiedzieć, każdemu bym poleciła to przedszkole
, córkę również zapisałam tam pomimo że mieszkam na stogach i obok bloku mam oba przedszkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierzę co czytam kadra wspaniała Pani dyrektor cudowna moje dziecko przeszlo z innego przedszkola do tego właśnie i nigdy bym nie zamieniła na inne....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pozdrowienia dla najlepszej kadry pedagogicznej w trójmieście:)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Aktualnie do przedszkola nr 16 uczęszcza moje trzecie dziecko i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobra, fachowa opieka i wspaniała atmosfera. Moje starsze dzieci z wielką ochotą wracają na "stare śmieci" odwiedzić swoje Panie :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ja nie rozumiem tylu negatywnych opinii, ale oczywiście je szanuję. Syn ukończył właśnie to przedszkole, jesteśmy zadowoleni na plus - wyszedł czytający, świetnie przygotowany do szkoły - w wieku 5 lat. Obecnie uczęszcza ta moja córka, uwielbia swoje przedszkole, jest wielka rozpacz kiedy choruje. Bardzo lubi wszystkie Panie. Co do Pani Dyrektor, nie mam zastrzeżeń, może tylko to że jest zbyt dużą formalistką - trochę mało empatycznie podchodzi do pewnych spraw. Poza tym, pozytywnie. Jedyny minus, to ogród..woła o pomstę...;-) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Syn poszedł pierwszy rok do tego przedszkola narazie jest ok jest trudnym dzieckiem ale nie mam wyjścia musze im zaufać zapisalam go tam ponieważ wszyscy polecili mi to przedszkole....Oczywiście zawsze będzie coś nie tak....Nam nie przypadła do gustu jedna z Pan wychowawczyni druga natomiast jest rewelacyjna narazie nie mgę nic więcej powiedzieć mam tylko nadzieje ze wasze źle opinie nie sprawdza się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry