Przedszkole nr 2

Przedszkola

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 31

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wspaniałe przedszkole wątek zamknięty Moje dzieci biegły do tego przedszkola codziennie z radością. Panie pełne...
~abc
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

stanowczo odradzam przedszkole numer 2 wątek zamknięty jednym słowem,przechowalnia dzieci ,brak kreatywności i pomysłów.Jedyny...
~MARIA
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Najlepsze przedszkole w Gdansku!!!! wątek zamknięty Wspaniałe przedszkole, polecam wszystkim. Super jedzenie, bardzo dobre...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Dzieci z rocznika 2012 - rozpoczynające w tym roku przedszkole nr 2 wątek zamknięty witam wszystkich rodziców .Poszukuję kontaktów z rodzicami dzieci - które...
~Marzena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2015

wspaniałe publiczne przedszkole! wątek zamknięty Jestem 100% pewna, że we wspomnieniach synka to przedszkole będzie się...
~mama zerówkowicza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

polecam wątek zamknięty synek trafił tam po naszym rozczarowaniu przedszkolem prywatnym i byłam...
~mamawoja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Naprawdę polecam wątek zamknięty Bardzo przyjemne przedszkole. Miałem tam synka, teraz chodzi córka. I w...
~SZ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2011

PRZEDSZKOLE, KTÓREGO SZUKASZ wątek zamknięty To właśnie przedszkole bez wahania polecam wszystkim, którzy chcą swoim...
~Karola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Miła, fachowa obsługa. Budynek nie pirwszej świetności, ale przecież nie o to...
~Mama Oliwii
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2010

super przedszkole wątek zamknięty pełen profesjonalizm; polecam maluchom i ich rodzicom
~mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

nie wybierajcie tego przedszkola wątek zamknięty Zabrałam dziecko po pierwszym roku. Jednym słowem "PRZECHOWALNIA DZIECI"....
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 czerwca 2010

wspaniałe przedszkole wątek zamknięty Do wyrażenia opinii skłoniło mnie ostatnie wydarzenie w placówce,a mianowicie...
~dorcia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2010

nie polecam tego przedszkola wątek zamknięty Naprawde nie polecam nikomu tego przedszkola. Przestrzegam rodziców przed...
~mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 marca 2010

Polecam!!!Bardzo dobre przedszkole!!! wątek zamknięty Przedszkole dla mnie i dla moich dzieci fantastyczne. Najlepsza opieka, jaką...
~szczęśliwa mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lipca 2009

isskkaaa - opinia wątek zamknięty nic dodac nic ująć!! REWELKA
~isskkaaa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

15

wątków

do góry