Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz - ocena Moje dzieci uczęszczają do tego przedszkola od lat i jestem bardzo...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2024

Magdalena - ocena Mam dwójkę dzieci w tym Przedszkolu i nie zamieniłabym go na żadne inne!...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2024

MamaPrzedszkolaka - ocena Polecam z całego.serca. Cudowna kadra, zajęcia opieką- lepiej nie mogliśmy...
~MamaPrzedszkolaka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2024

Iwona - ocena Opieka jest super panie bardzo miłe
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 marca 2024

Katarzyna - ocena Moje dziecko bardzo lubi to przedszkole a ja nie mam zastrzeżeń. Jest to...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 marca 2024

Paweł - ocena Wykwalifikowana kadra, świetnie wyposażenie, rozmaite atrakcje z różnych...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 marca 2024

Kasia - ocena Do tego przedszkola chodzą obie moje Córki. Panuje tam przyjazna atmosfera....
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 marca 2024

super przedszkole wątek zamknięty polecam wszystkim rodzicom kochającym swoje pociechy
~anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

"dziękuję" wątek zamknięty Dziękuję za to że wnuk dostał się do zerówki (tak wcześnie!!!!) i za...
~rozgoryczona!!!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

polecam wątek zamknięty Moje dzieci uwielbiają chodzić do tego przdszkola, w ktorym nigdy się nie...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

zadowolona mama - opinia wątek zamknięty Po prostu miejsce idealne dla naszych pociech)))
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 czerwca 2009

bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Moja córcia chodzi tu od września i jest zachwycona, ja też dziecko jest...
~mp
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry