Przedszkole nr 62

Przedszkola

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Wspaniałe przedszkole, profesjonalna kadra, super pani dyrektor, duże...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2022

AniaMaria - opinia wątek zamknięty Jestem mamą tegorocznego krasnoludka. Córka uwielbia chodzić do przedszkola,...
~AniaMaria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Najlepsze przedszkole ever wątek zamknięty W przedszkolu nr 62 wyrosło moich dwóch synów. Z żalem się rozstajemy....
~Mama Filipa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

najfajniejsze przedszkole wątek zamknięty Do "Krainy Bajek" moje dziecko chodzi już drugi rok. Jest to super...
~Mama Kosmoludka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

przedszkole godne polecenia wątek zamknięty Super fajne przedszkole. Profesjonalna i energiczna kadra pedagogiczna....
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

super wątek zamknięty super przedszkole polecam innym chodzi tam moja wnusia
~slawka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

Mama Krasnoludka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo szczęśliwa, że moje dziecko chodzi do tego przedszkola i czuje...
~Mama Krasnoludka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

Mama "Kosmoludka" wątek zamknięty Mama "Kosmoludka" Moja córeczka chodzi do przedszkola już trzeci rok. Jest to...
~Mama Kosmoludka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

mama przedszkolaka wątek zamknięty Witam, moja córka chodzi do grupy Kosmoludków. Codziennie zostawiając ją w...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Krasnoludki :) wątek zamknięty Serdecznie polecam tego przedszkole moja starsza córcia chodziła a teraz nasz...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Mama przedszkolaka wątek zamknięty Najwspanialszą osobą pracującą w przedszkolu jest Pani Gabrysia.Tak wspaniałą...
~Mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lutego 2010

Rodzice Ekoludka :) wątek zamknięty Nasz 5 letni syn, nie przepadał za chodzeniem do przedszkola, a szczególnie ,...
~Maja i Marcin Urbaniak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

Mama pięciolatki wątek zamknięty Dzisiaj moja córcia rano mnie zadziwiła.Obudziła się , o 5 rano z gorączką....
~Mama pięciolatki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry