Przedszkole nr 83

Przedszkola

Gdańsk, płk. Stanisława Dąbka 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - opinia wątek zamknięty Przedszkole świetne moja córeczka tam uczęszcza panie bardzo miłe
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

mama - opinia wątek zamknięty Dla nas - wymarzone miejsce. Największy plus za bycie przyjaznym dziecku....
~mama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

dosia - opinia wątek zamknięty Panie ze świetnym podejściem, bardzo przyjazne środowisko, przedszkole marzeń...
~dosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2021

Mama - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole. Serdecznie polecam.
~Mama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

mak - opinia wątek zamknięty Wspaniałe przedszkole , zaangażowani nauczyciele, urozmaicone, zdrowe...
~mak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Kolorowe Kredki wątek zamknięty Co dzień zaprowadzając i odbierając córkę cieszymy się, że mieliśmy szczęście...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Wspaniałe przedszkole wątek zamknięty Piękny budynek, nauczyciele z powołania, mój syn jest tam szczęśliwy :)...
~B.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole: nauczyciele zaangażowani, w ofercie edukacyjnej...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2019

super przedszkole wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole Jestem spokojny gdy zostawiam tam swoje dziecko
~Mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Polecam! wątek zamknięty Synek bardzo zadowolony, pyszne posiłki, wspaniałe wychowawczynie
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Bardzo Dobre Przedszkole wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole -godne polecenia .Nowoczesne ,dużo się dzieje...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

synek lubi tam przebywać i to najważniejsze wątek zamknięty bardzo dobra opieka,warunki i zajęcia też ,pozytywnie!
~mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry