Odpowiadasz na:

Czytanie ze zrozumieniem -rozpisze 490 plus jedzenie 200 zł.to 690 plus ewentualne zajęcia dodatkowe ( większość jest w cenie ,ale są też takie za które trzeba dopłacić) czyli co miesiąc opłata... rozwiń

Czytanie ze zrozumieniem -rozpisze 490 plus jedzenie 200 zł.to 690 plus ewentualne zajęcia dodatkowe ( większość jest w cenie ,ale są też takie za które trzeba dopłacić) czyli co miesiąc opłata stała to 690 zł. Wszędzie nie jest taniej,ale wszędzie w najbliższej okolicy - jest taniej. I ta dyskusja jest troszkę bez sensu. Bo można przyznać-jest drogo,ale fajnie i płacącym pasuje. I ok. Ale dyskutowanie, że jest tanio mimo że to najdroższe przeszkole w gminie to już lekka paranoja.

zobacz wątek
7 lat temu
~Iwona

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry