Widok

Przedwczesny wytrysk faceta

Dziewczyny czy znacie jakieś sposoby na przedwczesny wytrysk swojego faceta? Bo sama już nie mam siły. Chwil dla siebie nie mamy zbyt dużo bo dzieci male No i jak chata wolna to chciałoby się dłużej. Ale co z tego jak on włoży, dwa ruchy i juz koniec
Uprzedzając:
w prezerwatywie mu opada
no i za drugim razem jak stanie to jest podobnie ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli macie małe dzieci zakładam ze nie jesteście w wieku który wskazuje na takie problemy. Byc moze stres tak na niego dziala (szybko szybko poki nie ma nikogo w domu) albo ma jakies problemy natury fizjologicznej, warto byłoby żeby poszedł do specjalisty moze na początek urolog, moze seksuolog... Tak poza tym próbowaliście prezerwatyw przedłużających wytrysk, ewentualnie chusteczek orgasm control? To również bardzo pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie słyszałam o tych chusteczkach. Co to takiego? Próbowaliśmy i te i te gumki aole on nie może. Nigdy nie mógł ;) Zawsze był krótkodystansowcem ale jak mogliśmy wcześniej częściej i jak nie mieliśmy dzieciaków to jakoś nam to nie przeszkadzało ;) A teraz trochę przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda, bo to najlepszy środek na przedłużenie wytrysku. Są to pojedyncze opakowania z chusteczkami, które są nasączone środkiem który lekko znieczula członka. Dzięki temu on nadal czuje przyjemność ale może dłużej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No może i przetestujemy.Tylko gdzie to dostanę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wpisz sobie orgasm control w google i wyskoczy Ci cała seria produktów na przedłużenie wytrysku. Polecam na początek chusteczki a nie spray, przetestujecie czy się Wam to sprawdza i ewentualnie sobie kupicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

do góry