Widok

Przestrzegam przed robieniem zakupow w BOBO RAJ

Zamówiłam rowerek ,który ma byc prezentem dla małego dziecka na chrzciny.Po otwarciu paczki,która przyszla KURIEREM zobaczyłam walające sie po kartonie luzne częsci rowerka. Dołaczono instrukcje montazu z mikroskopijnym zdjeciem z ktorego trudno stwierdzic ,ze wszystkie ,czesci latajace luzno w paczce to jest cały rowerek.Zglosilam ten fakt p.H. K.-wlascicielce BOBO-RAJ,proszac aby ktos z obslugi sklepu przyjechal i pomogl mi posprawdzac i posortowac czesci rowerka Nie uslyszalam słowa przepraszam,tylko komentarz ze sklep nie ma zwyczaju przyjezdzac do klienta i sprawdzac a towar zostal zapakowany standartowo.Dziekuje za taki standard i za takie traktowanie,bo mieszkam tez w Gdansku wiec nie bylo im do mnie daleko.........
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
co za walnieta babka.... z tego co pisze, moze instrukcje ktore zalaczno nie byly najlepiej przemyslane, przynajmniej zdjecie mogli dac wieksze, ale do jasnej ciasnej, to przeciez rowerek a nie zestaw mocujacy turbiny do elektrowni wodnej :)) i tak, watpie, zeby ktokolwiek przyjezdzal do klienta do domu, jesli zakupiony produkt nie jest na stale gdzies zamocowany i chyba nie za ciezki.... poza tym najwyrazniej tej pani chyba przydaloby sie czesciej wychodzic z domu!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja rowniez kupilam rowerek ale nie bylam na tyle leniwa i pojechalam osobiscie. Kupilam rowerek i jestem zadowolona.Obsluga bardzo mila i pomocna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry