Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Znam ten sklep od wielu lat. Ceny w porównaniu do innych bardzo niskie. Jest...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

nie polecam i odradzam wątek zamknięty Odradzam!! W sklepie internetowym, na karcie mam informacje, że wózek ma...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Nie polecam!!! wątek zamknięty sklep należy omijać dużym łukiem – po pierwsze – należy uważać na wadliwy...
~Klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Super wybór wózków i mebli dla niemowlaków wątek zamknięty Mają duży wybór wózków i wybór nie był prosty, ale z pomocą Pana z obsługi...
~Mirka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Najlepszy wybór i super obsługa wątek zamknięty Polecam ten sklep, a szczególnie Pana, który obsługuje na wózkach, nareszcie...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Uwaga na ten sklep !!! wątek zamknięty Nie dajcie się zwieść konkurencyjnym cenom i maślanym oczkom sprzedawców....
~JA
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Szkoda czasu na zaglądanie do tej hurtowni. wątek zamknięty Mało asortymentu, słaba jakość, zabawki i ubranka jak z czasów PRL. A obsługa...
~Mama
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Atmosfera do bani wątek zamknięty Przyszedłem z rodziną zrobić zakupy towar fajny ceny ale to ze ekspedientka...
~Danusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

boboraj wątek zamknięty Obsługa super, wybór również jednak ceny jak na HURTOWNIĘ są śmieszne,...
~Madzi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

brak mozliwosci zwrotow wątek zamknięty Zakupilam tam laktator elektryczny - sprzet drogi niestety i potrzebny byl od...
~Aleksandra Chojnacka-Stankiewicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

BOBO RAJ - NIE POLECAM !!!!!!! wątek zamknięty Syn dotknął zabawkę z wystawki ogólnodostępnej, która się złamała, od razu w...
~kasia
22

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Przestrzegam przed robieniem zakupow w BOBO RAJ wątek zamknięty Zamówiłam rowerek ,który ma byc prezentem dla małego dziecka na chrzciny.Po...
~Alina Witas
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

Miła obsługa wątek zamknięty Hurtownia w pozytywnym klimacie. Uśmiechnięta obsługa, serdeczny klimat,...
~mama Szymona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty ŚMIECHU WARTE ŻEBY DO SKLEPU Z ARTYKUŁAMI DLA DZIECI NIE MOŻNA BYŁO Z WÓZKIEM...
~ASIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

To jakis zart!!! wątek zamknięty Obsluga Bobo Raju to jakis zart. Gdzie ten raj? W hurtowni b.... Towar tak...
~Agnieszka
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

zabawki na medal wątek zamknięty Witam,byłem z dziećmi w boboraju i spotkała mnie miła...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

bardzo fajna hurtownia :) wątek zamknięty witam, byłam ostatnio w tej hurtowni super się tam teraz zmieniło,...
~Natala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

masakra wątek zamknięty witam bylam dzis w hurtowni poprostu masakra mam dziecko 3 miesieczne i...
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Pieluszki Pampers newborn kosztują 25,99:)- to nie wymaga komentarza.
~ZADOWOLANY ADAM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Grażyna - opinia wątek zamknięty bardzo dziękuję za komentarze...a już miałam zrobić zamówienie.jestem...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

31

wątków

do góry