Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia Bylismy groupa z Austrii w Gdansku. Pan Dr Humor mial rzeczywiscie humor,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

DZIĘKUJEMY wątek zamknięty Dr Humor to przewodnik posiadający pasje i ogrom wiedzy na temat Gdańska...
~Dziękujemy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

POLECAM wątek zamknięty Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas podczas naszej wizyty w...
~agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Mając jeszcze w pamięci bardzo interesujące spotkanie z najciekawszymi...
~dr n. med. Barbara Nowacka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Z Panem Franciszkiem podróż po Gdańsku jest bardzo ciekawa, wesoła,...
~Alina i Józek z Krakowa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

marlena - opinia wątek zamknięty super facet i super przewodnik....
~marlena
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2013

Podziękowanie wątek zamknięty Panie Franciszku, dziękujemy za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie...
~Wiktoria i przyjaciele
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Dr Humor - pasjonat historii wątek zamknięty Dr humor to przewodnik posiadający ogrom wiedzy na temat Gdańska (to miasto...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Dr Humor - Franciszek Krzysik - Naprawdę warto wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam usługi Pana przewodnika Franciszka Krzysiaka. Miałem...
~Kris
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Dr Humor to napradę nietuzinkowy Przewodnik wątek zamknięty Zaprosiłem swoich klientów do zwiedzenia Gdańska. Wybrałem Pana Dr Humor i to...
~Marek Siedlce
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

poznajemy Gdańsk wątek zamknięty Wspólnie ze znajomymi zaplanowaliśmy niedzielne zwiedzanie naszego pięknego...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry