Widok

Przychodnia Dąbrowa-Dabrówka

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Chciałam się spytać tych dziewczyny które tam chodzą do którego ogólnego lekarza chodzicie?Musze któregoś wybrać i nie wiem na którego się zdecydować.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę powiedzieć, że stanowczo nie poleca, Rosińskiej-Śledź, no chyba, że jest się zdrowym.
Ponoć Sakowicz-Tomczak jest b.dobra, o czym mogą świadczyć kolejki przed jej gabinetem. Byłam raz po receptę- bardzo miła pani.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodze do dr Sakowicz-Tomczak - jest extra - rzeczowa, gigantyczna wiedza, tylko czasami strasznie niewyraźnie mówi i kurde ciagle się dopytuję słucham słucham? Ale to pikuś, bo jest świetna i superfachowiec
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hihi, też jestem u Sakowicz-Tomczak i mam ten sam problem co Anka Gdynianka. Muszę się poważnie wsłuchiwać w to co mówi, a czasem leci jak z karabinu maszynowego :)

Po za tym rzeczywiście lekarz godny polecenia. Problemem jest chyba tylko jej niepunktualność. Jak chodzę do niej ponad 5 lat, tak ani razu nie weszłam na umówioną godzinę. A rekordem było czekanie 2 godziny na wejście. Nie wiem czemu tak się dzieje. Podobno sama się spóźnia do pracy i potem wszystko się przeciąga.

Z drugiej strony, dzięki temu czekaniu, porozmawiam sobie z innymi pacjentami i wiele osób ją zachwalało. Min. za to, że potrafi wyleczyć nawet poważniejsze choroby, bez odsyłania do specjalistów. A jeśli ktoś już trafi do specjalisty po leczeniu u Sakowicz, to może usłyszeć, że jest ona świetnym lekarzem i analitykiem.
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chciałam dziś się zapisać do p. Sabramowicz,bo chodzi do niej moja mama i brat, ale niestety niema już u niej miejsc. Babeczka w rejestracji powiedziała że wolne są u p.Joanny Okulskiej ale niestety nie słyszałam o niej żadnych opinii nawet nie wiem jak wygląda:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to wiesz co, Modzelka? Masz pecha. Bo jak ja chodzę - to jest normalnie (10-15 minut) obsuwki. Musisz źle trafiać:(

Co do powaznych chorób, to własnie rozmawiałam z gościem, który 5 lat szwendał się po róznych lekarzach ze swoimi dolegliwościami i juz był załamany.
A ona, jak go posłuchała - wysłała go do Instytutu Medycyny Tropikalnej, czy czasem nie złapał jakiejs tam choroby, nie pamietam jakiej - i to było to!
A 5 lat się facet meczył!
Kobita ma gigantyczną iwdzę i jest przesympatyczna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Modzelka, czy Ty masz dziecię w Domowym Przedszkolu w Orłowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Sabramowicz.
image[/url]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka Gdynianka :) Nie. Moje dziecię dzisiaj dopero zaczęło raczkować :)

Co do Sakowicz, rzeczywiście mam pecha, ba najkrócej siedziałam pod gabinetem 0,5 godziny :)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.dr Okilska nosi Okulary .brunetka krótkie włosy .świetny lekarz.fuxa dozą empatii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kilka lat tam chodziłam i nie spotkałam dobrego lekarza ogólnego w tej przychodni, zapisana byłam do Rosińskiej i mam o niej jak najgorsze zdanie, parę razy byłam u innych i też nic dobrego nie mogę powiedzieć
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry