Widok

Przychodnia Ojca Pio na Zaspie - proszę o opinie.

Przychodnia Św. Ojca Pio Temat dostępny też na forum:
Jakie są wasze opinie na temat tej przychodni. Bo mi się wydaje że jest słabo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
bylam tylko na szczepieniach z synem przed wylotem do Azji i bylam mile zaskoczona, trafilam na bardzo kompetentną babkę która nie dość że zrobila mi spory wyklad o szczepieniach to zdiagnozowala inną chorobę której nie bylismy swiadomi :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
jak się płaci to jest miło , gorzej z nfz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na NFZ to tylko lewatywa.
A wkrótce jeszcze węgiel będzie darmowy. Szydło kupiła całe hałdy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przychodnia Ojca Pio na Zaspie - proszę o opinie.

Zapisałam się do tej przychodni ze względu na wspaniałą i niezastąpioną Panią dr śp. Małgorzatę Szymańską-Bujniewicz, która zawsze pomagała pacjentom, i to nie tylko farmakologicznie.. Wsparcie duchowe było na pierwszym miejscu, co nieraz potrafi czynić właśnie cuda? ?
Niestety po Jej odejściu z tej placówki, inni lekarze z łapanki traktują pacjenta jak intruza! Na korytarzu nie ma pacjentów, a i tak trzeba czekać?
Badania w większości trzeba robić na własny koszt.
Nie polecam osobom schorowanym, a i tak pewnie będą mieli nadal pacjentów bo jest coraz więcej starszych ludzi.
Przede wszystkim powinni zmienić nazwę, bo ktoś już na forum napisał, ze św. O. Pio to w grobie się przewraca, jak to widzi.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
dla mnie przychodnia może być, mam jednego swojego ulubionego lekarza-ginekologa, chodzę tam też do laryngologa i pediatry z córką :) no nie narzekam ogólnie. Podobno będzie się do nich można umawiać przez internet na znajdzlekarza .pl co dla mnie wielkim plusem, bo pracuję do wieczora, a ich nie ma wtedy już na recepcji. I zazwyczaj teściowa musiała mnie umawiać, albo szybko w przerwie dzwoniłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jedyna dobra pediatra dr. Niedbalska już tam nie pracuje. Innych nie polecam bo tylko zapisują leki z ulotek i wydajesz mnóstwo kasy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry