Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pac jęt od 30 lat - opinia wątek zamknięty Tragedia co się tam dzieje . Nie polecam.
~Pac jęt od 30 lat
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Xyz - opinia wątek zamknięty Pozytywne zaskoczenie w kwestii szczepienia na Covid. Świetna organizacja,...
~Xyz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Pacjent - opinia wątek zamknięty Jest jedną rejestratorka nie miła wredna i że wszystkim ma problem tylko u...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Niesympatyczna obsługa na rejestracji. Przez 2 godz nie można...
~Gosia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Gabriela - opinia wątek zamknięty Dno to mało powiedziane recepcja bez empatii nie odbierają telefonu gburowate...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Sara - opinia wątek zamknięty Dostępność do lekarzy oraz ich wiedza medyczna na niskim poziomie. Pacjent...
~Sara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Polecam ta przychodnię wątek zamknięty Leczę się w tej przychodni od lat i obserwuję zmiany na plus. Panie w...
~Ania
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

Przychodnia Św. Ojca Pio wątek zamknięty Najlepsza Przychodnia na Zaspie- nie przyjęli mnie w Polmedzie, podjechałem...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2019

K - opinia wątek zamknięty Przychodnia zeszła na psy.moge to powiedzieć po 27 latach leczenia.dobrzy...
~K
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

Cyrki w poczekalni wątek zamknięty W poczekalni do lekarza zawsze są cyrki. Rozumiem, że ktoś potrzebuje pomocy...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Przychodnia Ojca Pio na Zaspie - proszę o opinie. wątek zamknięty Jakie są wasze opinie na temat tej przychodni. Bo mi się wydaje że jest słabo
~mako
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Slab obsługa wątek zamknięty Umówiona zostałam na godzinę 18 i okazało się, że dwóch pacjentów zostało...
~sz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Zgłosiłam się do przychodni z bólem ucha, mimo, iż nie było miejsc pani z...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Przyjmowanie chorych dzieci wątek zamknięty Witam. Dzwoniąc do przychodni i informując, iż dziecko ma wysoką goraczke,...
~Sonia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Totalny bałagan w przychodni przy szpitalu na zaspie wątek zamknięty Od poniedziałku 17.11. Rozpoczęła się rejestracja do lekarzy specjalistów w...
~pacjent
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Ginekologia wątek zamknięty Mam 19lat, jestem w 11 tygodniu ciąży.mimo iż jestem mężatką u kilku lekarzy...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

nigdy wiecej! wątek zamknięty to co dzieje sie w tej placowce to koszmar! rejestratorki szykanowane krzycza...
~kasia
10

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Chciałabym b.serdecznie podziękować pani w rejestracji i zespołowi...
~Agnieszka
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2010

polecam wątek zamknięty jestem zachwycony obsługą w ośrodku. panie w rejestracji zawsze uśmiechnięte...
~stały pacjent
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Omijać z daleka wątek zamknięty To co się tam dzieje przypomina lata 70-te ubiegłego wieku. Danielewicz...
~Włodzimierz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

25

wątków

do góry