Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zofia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i pomocna Pani w recepcji. Pozwolę sobie nawet napisać imię tej...
~Zofia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

Nicole - opinia wątek zamknięty Bardzo proszę o zajęcie się Paniami z recepcji. W innym przypadku zgłoszę...
~Nicole
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Tomasz K. - opinia wątek zamknięty Ta przychodnia to pomyłka. Czekam na rejestrację od 6.30. o 7.02 pani w...
~Tomasz K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Duze brawa wątek zamknięty Jestem bardzo miłe zaskoczona . Do lekarza weszłam zgodnie z wyznaczona...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

EEG bardzo szybki termin wątek zamknięty Okazało się że w tej przychodni mają bardzo szybkie terminy robienia EEG....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Oczekiwanie na wizyte - koszmar wątek zamknięty Czas oczekiwania na wizyte, to jakas pomylka. W ubieglym roku chcialam sie...
~Natalia K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Zupełna żenada wątek zamknięty Ponad godzinę czekania nadaremno. To nie pierwszy raz zaistniała taka...
~Anon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

ortodonta wątek zamknięty Bardzo niemiła lekarka - dr Piślewska, od wejścia widać, że nie ma podejścia...
~ZGRYZ
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Nic dodać nic ująć! Szczerze byłem zdziwiony. wątek zamknięty Wszystko grało jak należy. Miła obsługa, ładna Pani Stomatolog :) Tylko...
~ebi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

żałosne jest to ze człowiek chory wątek zamknięty nie moze isc do lekarza,. Chciałam sie zarejestrowac-nie ma miejsca, prosze...
~kasia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Specyficzna przychodnia wątek zamknięty Panie recepcjonistki miłe ale terminy odległe, lekarze ogólni bez zarzutu,...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

justyna - opinia wątek zamknięty Lekarze powinni wyczytywac po nazwisku pokolei bo lydzie standardowo sie...
~justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra przychodnia z profesjonalnym personelem
~klient/pacjent placówki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Paradontologia wątek zamknięty Zarówno starsza opalona Pani w rejestracji jak i Pani Lekarz niemiłe, nerwowo...
~Facet
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

POLECAM wątek zamknięty Niedawno przeniosłam się z przychodni Śródmieście i jestem bardzo zadowolona....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

beznadzieja wątek zamknięty kłopoty z rejestracją, tłok, beznadziejna, nieuprzejma obsługa, nie polecam...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

ogkulista wątek zamknięty zapisałem sie do okulisty. Ze względu na czas oczekiwania zdecydowałem sie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Swietna Pani lekarz pediatra!!! wątek zamknięty Niedawno przeprowadzialm sie z Leby do Gdyni i musialam wybrac lekarza dla...
~Mama Nikolasa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

18

wątków

do góry