Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mirosława - ocena nowy temat Bardzo przyjazna przychodnia. Należę do niej od kilku lat i właśnie tam...
~mirosława
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 22 marca 2024

Ela - ocena Tragedia!!!!! Lekarze z małymi wyjątkami są w porządku. System rejestracji...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2024

Zosia - opinia Fatalna przychodnia. Zapisy zarówno do I ternusty jak i pediatry tylko o 8...
~Zosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Gosia - opinia wątek zamknięty Laboratorium na Sokółce najlepsze. Mój syn chętnie idzie na pobranie krwi do...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Zawsze zadowolona. wątek zamknięty Jestem pacjentka tej kliniki,ciezko dostac się do lekarza szczególnie w...
~Beata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 marca 2018

Laboratorium dla dzieci wątek zamknięty Pani Jola z laboratorium dla dzieci to złota kobieta. Mam 8 letniego syna,...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Dramat wątek zamknięty Juz od wejścia odechciewa się człowiekowi wizyty w tym miejscu. Pani...
~Niezadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Za co ja płacę?! wątek zamknięty W recepcji jeszcze przed wizytą w gabinecie zapłaciłem 150zł a w gabinecie u...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Panie w rejestracji wątek zamknięty Panie w rejestracji odbierają tylko telefony, a kolejka do nich ciągle rośnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Skandaliczna obsługa w rejestracji wątek zamknięty Niestety, mogę wypowiedzieć się tylko o pracy rejestracji bo dzięki pani...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

pacjentka wątek zamknięty Polecam serdecznie. Panie w rejestracji to anioły !
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry