Przychodnia Weterynaryjna D.Sontag-Patoka

Weterynarze

Gdańsk, Piotra Michałowskiego 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
właścicielka psicy-seniorki - opinia wątek zamknięty Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną i empatyczną; doskonałe...
~właścicielka psicy-seniorki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Profesjonalizm wątek zamknięty Miła i zawsze uśmiechnięta Pani doktor ,oraz zawsze trafna diagnoza jak dotąd...
~właścicielka shih-tzu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Super wątek zamknięty Pani Dominika posiada bardzo dużą wiedzę. Jest wspanialym człowiekiem...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

wyjątkowy weterynarz wątek zamknięty Kiedy nasz kot musiał zostać zoperowany, bardzo się stresowaliśmy. Dzięki...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Polecam każdemu właścicielowi zwierzaka! wątek zamknięty Pod koniec września 2015 roku przyjechaliśmy do pani weterynarz z naszym...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Gacław dziękuje wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy pani Dominiki na temat królików. Gacław...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

polecam wątek zamknięty W dniu wczorajszym ,moj bokserek przeszedl operacje usuniecia guza w lecznicy...
~asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

szczerze polecam wątek zamknięty Po wizytach u kliku lekarzy trafiłem do pani doktor Dominiki, która jako...
~Andrzej biały
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2014

Polecam! wątek zamknięty Byłam tam ze swoją koszatniczką i byłam zachwycona obsługą - rzadko zdarza...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Z czystym sumieniem polecamy ! wątek zamknięty Przyjechaliśmy do Dr. Dominiki z kotem i problemem podsikiwania. Pani doktor...
~Martyna i Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Profesjonalizm i serce wątek zamknięty Byłam dzisiaj w gabinecie zaczipować suczkę i umówić się na jej sterylizację....
~Volvi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Najlepszy weterynarz z jakim miałem doczynienia. wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Podejście do zwierzaka z sercem, pełny profesjonalizm.
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2013

zwierzak w dobrych rękach wątek zamknięty Nie znam się na medycynie zwierząt, dlatego korzystam z usług specjalisty....
~Jola, właścicielka białej kotki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2012

magda - opinia wątek zamknięty prawdziwy fachowiec z powołania! nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak...
~magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Lekarz z powołania wątek zamknięty Nie wiem od czego zacząć - zaskoczyło mnie wszystko. W życiu nie spotkałam...
~właścicielka Kotki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

Stały Klient - opinia wątek zamknięty Naprawdę polecam.Pani Dominika to lekarz i osoba z wielkim sercem, nie tylko...
~Stały Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2012

Polecam panią Dominikę wątek zamknięty Pani Sontag jest świetnym lekarzem, zdecydowanie polecam. Leczę u niej od...
~Ola Kowalczyk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty Mojemu 6 miesięcznemu kotu doktor Dominika Sontag- Patoka przeprowadziła...
~Anna M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

zła diagnoza wątek zamknięty Doktor S. nie połaczyła klasycznych objawów zapalenia ucha środkowego. Kot...
~KZKS
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

Najlepsza lecznica !!!!!!! wątek zamknięty Nie spotakałam sie jeszcze z takim podejściem do zwierząt i ich właścicieli...
~Magda Bielas
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

35

wątków

do góry