Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 11/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
marta - opinia wątek zamknięty Polecam. Kompetentnie i z empatią. Świetny chirurg.
~marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2022

Iza - opinia wątek zamknięty Pelen pofesjonalizm i wspaniale podejście do zwierząt.
~Iza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Cenny mocno wygórowane !!! wątek zamknięty Nie polecam!!! Trafiłam tam przypadkiem i strasznie żałuje ale mam nauczkę i...
~Ilona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Super obsługa wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla doktor Anety za cierpliwość i profesjonalną...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2019

Piesek nie przeżył wątek zamknięty Bardzo przeżywamy śmierć Naszego pieska. Był młody i nie przeżył doby po...
~X
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy z naszym psem, badania miał zrobione od...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Polecam! wątek zamknięty Zarówno dr Maja jak dr Aneta są kompetentne, świetnie nawiązują kontakt ze...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Przychodni. Pani Doktor rzeczowo i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Bardzo miła Pani. wątek zamknięty Zamienił bym się z kotem miejscami :)
~Kot
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Doskonaly weterynarz wątek zamknięty Polecam!!! Wspanialy weterynarz. Rzeczowy, pozyskujacy wszystkie informacje...
~Edyta Janczak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Miecia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm pani Doktor, widać zaangażowanie i miłość do...
~anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Cudowna Pani Doktor z rzetelną wiedzą,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry