Widok

Przychodnia lekarska Nowy Chełm

To jakiś skandal żeby 7.15 nie dostać się już do swojego lekarza! To o której trzeba już stać przy przychodni?! Rejestracja internetowa posiada tylko 3 miejsca. Też nie można zarejestrować się przez internet! Jestem tym oburzona. Jak można tak traktować pacjentów? Panie z rejestracji są niemiłe. Masakra z tą przychodnią. Jeśli ktoś szuka przychodni lekarskiej dla swojej rodziny to zdecydowanie odradzam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję przepisać się do przychodni Eter Med na ul. Żabi Kruk 10. Z Chełmu tramwajem kilka przystanków, obsługa miła, zawsze znajdą wolne miejsce "na dzisiaj", lekarze kompetentni. Ja jeżdżę z Chełmu i nie zamierzam nigdzie się przepisywać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://forum.trojmiasto.pl/propozycja-ale-bez-hejtu-srodowisko-lgbt-Banino-t854886,4,12.html#post15174863 najlepszy jest prądzik dla mnie gejzera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super reklama
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry