Widok

propozycja ale bez hejtu-środowisko lgbt Banino

witajcie,
pośród fali hejtu jaki ostatnio zapanował w naszym kraju,chcemy złożyć propozycje spotkania z szerszym gronem mieszkańców naszej miejscowości.celem jest tylko przedstawienie się i pokazanie ze nie jesteśmy ani straszni ani zboczeni.my chcemy normalnie żyć i nikt z gołym tyłkiem nie chce tu latać.jest nas tu kilkoro i bardzo nam zależy na normalnym wspolzyciu. jeśli nie pojawi się fala hejtu,podam numer do mnie i będziemy ustalać szczegóły,pozdrawiam,damian
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 31

Ale po co. Środowiska lgbt mają jakąś taką ekshibicjonistyczną potrzebę pokazywania się ludziom. Nie rozumiem tego po co organizowane są parady równości, co one wnoszą oprócz subiektywnej euforii takiego np. uczestnika, że w końcu miał odwagę się przyznać i to często nie wprost. Jakoś parad zwykłych ludzi się nie organizuje, bo one nic nie wnoszą. I żeby była jasność nie hejtuję tylko stwierdzam fakty. Jesteś LGBT to bądź nawet z mężem, nie mam z tym problemu ale to nie jest powód, że mamy Cię specjalnie z tej okazji oglądać. No chyba, że cel jest "zgoła" inny. To sorry. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 4

won c*oty
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11

szanowny/a abc z Tobą won :)

Skoro temat Cię nie interesuje, to czemu tu wchodzisz i swoje śmieszne wypociny tu wypisujesz ? Śmiech na sali
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wielu z gejów ma choroby odbyt i HIV oraz zaburzenia psychiczne. To biedni ludzie. Zagubieni dlatego chcą się spotkać.
Uważajcie na swych synów na dzieci
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kolego z lekarzem to nie masz nic wspólnego. Choroby odbytu oraz HIV maja rownież osoby heteroseksualne wiec nie wiesz o czym piszesz. Co do biedności i zagubienia to myśle, że to raczej odnosi sie do Ciebie. Wiec zamiast pisać takie głupoty polecam samemu zgłoszenie się do psychiatry
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

spotkajmy sie kamien do szyi bagien i sznurka nie brakuje tak wszyscy w jednym miejscu pod biedra jutro o 8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a środowiska katolickie jakie mają potrzeby wychodząc na ulice w boze ciało, drogi krzyzowe, pielgrzymki wszelakie, dzwonienie nachalne, pędzenie raz na rok na groby ludzi o których nigdy nie dbali w większości, zeby po drodze sie pozabijać i nachlać ewentualnie po...
wpuszczając w miejsca świeckie czyli do szkół msze, rekolekcje i zboczenia?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13

Środowiska katolickie też mają taką potrzebę... Nie rozumiem, po co chadzają po całej wsi i np. śmiecą płatkami. Nie wiem też, czego szukają w szkołach (wiem, wiem)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejny prowokator na forum, wypad
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
A dlaczego prowokator,podaj argument. Damian pisze przyczynowo skutkowo,poprawnie,bez bluzgów.nie sądzę by był to żart.
uważam że to dobry pomysł.już sam wstępny tu hejt, pokazuje ze musimy uczyć się tolerancji.mieszkałam 15 lat w Niemczech i w miasteczku gdzie mieszkałam,takie spotkania urządził magistrat.i dzięki temu poznawalo się innych ludzi,i tylko pozytywne dawało to skutki.
mam duży dom,dużo miejsca i się nie boję,niech Pan do mnie zadzwoni,a zrobimy u mnie spotkanie,albo w zaprzyjaźnionym lokalu w baninie,pozdrawiam,Anna 513421179
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
Super pomysł:) popieram też takie spotkania. Wszyscy jesteśmy równi i każdy ma prawo do miłości wachlarz tej miłości jest duży:) najważniejsze żeby się szanować i kochać oraz pomagać innym. Słowa Jezusa naszego brata: nie oceniaj bliźniego swego ponieważ nie znasz drogi jego. Trzeba kochać ludzi to nas łączy:) pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Damianie, super za odwagę ja również należę do osób lgbt i z chęcią się spotkam z Wami aby poznać nowych ludzi :)
Jak możemy się wymienić adresem e-mail bądź telefonem ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja też się nie boję,i jak tylko dojdzie do jakiekokolwiek spotkania,to my też tam bendziemy,nie życzę sobie c*otki u nas,
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

boisz sie boisz jak każdy pies na łańcuchu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

dziękuję za część tu wypowiedzi.do pana\pani anonimowego-podam niedługo namiar,dziękuję raz jeszcze.tak,trochę mniej się teraz boje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Panie Damianie, Ci anty lgbt ( typowe gbury ) odważni są tylko w grupie i na odległość. Widać, że w internecie również.
Nie ma się czego bać takich OSÓB i tyle :)
Ja się ich nie boję po prostu :) Może też ze względu na pracę jaką wykonuję
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Deprawujecie i niszczycie zdrowom tkankę społeczeństwa.jesteście złem tego kraju
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kim lub czym są zdrowy i dlaczego ktoś im niszczy tkankę społeczeństwa?! To trzeba koniecznie wyjaśnić! Tak być nie może!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam 3 latka popsul mi sie lewy pedal w rowerku szukam lewego pedalka dziekuje za pomoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma co się bać dopóki się nie obnosicie publicznie z Waszą orientacją! Osób homo jest trochę w naszej wiosce. Jednych widać na pierwszy rzut oka, innych przy bliższym poznaniu. Nie słyszałam jeszcze żeby ktoś kogoś pobił z tego powodu. Nie wiem jak to będzie gdy zaczniecie się organizować i wychodzić na ulicę gromadnie. Jednak życzę szczęśliwego mieszkania w Baninie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bendziecie... Prafcifi polasy :D Po polsku nie umiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przestrzegam wszystkich przed pisaniem jakichkolwiek obraźliwych tekstów (nawet wykropkowanych) na ww osoby. Łapsy z Omzrik tylko czekają żeby "złapać frajera" i obnosić się ze ... "zwycięstwem."
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sama kategoria "środowiska LGBTQ" jest problematyczna ponieważ aktywiści homoseksualni z wielkim zaangażowaniem z rzeczy bardzo prywatnej, intymnej, a więc seksualności robią sztandar obyczajowej, kulturowej rewolucji. Z Banina jednak nie prędko znikną tradycyjne rodziny, a dzieci długo będą tu mówiły do rodziców "mamo: i "tato", a nie "rodzic 1" i "rodzic 2".
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

Radek znowu w akcji," obnosić się ze ...""zwycięstwem"" skąd cie wypluło bo już słów brakuje.
Aha-" złapali frajera"? że taka frustracja?
Przestań brac to epo czy jak to zwiecie i idż do "normalnej" roboty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kolego :) czep się lepiej swojej żony (cytując klasyka) albo męża. Przypomnę ci tylko, że forum jest publiczne i każdy może pisać to co chce (albo może to, na co regulamin i admini pozwalają), a jak masz sr*czkę na widok moich postów to albo idź się porządnie wykichaj do swojego toitoia albo omijaj moje posty szerokim łukiem. Ewentualnie jak chcesz porozmawiać fejstufejs to serdecznie zapraszam.

P.S.
mnie nic nie wypluło..ale Twoja Matka z pewnością żałuje, ze cię nie połknęła.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

boże, co jemu jest? paranoja,typ schizoidalny?nielubiany?alkoholik?cham?A może kryptogej?jak uwazacie?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

frustracja,bojaźn,ból albo.,..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

radek to po prostu zwykły" HAM" i tyle, nie ma co sie doszukiwać!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

1) imię powinno się pisać z wielkiej litery bo to nazwa własna
2) cham piszemy przez CeHa, chyba że chodziło o szynkę ..ale kontekstu nie widzę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

No właśnie połknęła, a później urodziła upośledzonego drobiazga...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kogo to interesuje i co znaczy przedstawić chcesz do kogoś na sile przyjść i opowiedzieć o swojej orientacji słaby troling
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

sr*ć na lgbt
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

czemu? co sie stalo?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

witam,tu ponownie Damian dziękujemy za wyrazy poparcia,jutro po południu napiszę gdzie będzie nasze spotkanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

hej Damian, a czy spotkanie mogloby odbyc sie w Sopocie, jest kilka fajnych miejsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Damiano czy macie hifa ,AIDS??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

damian, proponuje HaH na Mamuszki w Sopocie? a wyjzd razem, mamy busa ok 20 przy sklepie na osiedlu. co wy na to?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Idźcie się leczyć , bo to jest choroba....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja proponuję wspólne wyjście,na dworcu we Wrzeszczu ok 19 i razem pojedziemy do Sopot.wiem że kilka osób spoza lgbt od nas z Banina bedzie,to jak?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi nie pasuje , i nudna z was forumowa ekipa. Bedziemy zanudzać w Sopocie ? Na raaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosimy i propozycje spotkania. Chętnie przyjedziemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
jak musicie,przylazcie, pub u metali, oliwa PKP koło parkingu.pogadamy od serca
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy hejtem nie jest wpis Pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdyni pani Małgorzata Groth-Bobrowska o myśliwych? Nazywanie ich psychopatami? Dowód: zapodaj._net/d14406251ec39.png.html (skasować trzeba _ po .)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko to hejt i tylko gejzery sa cacy. u nas w sklepe z pieluchami czesto sie pojawiaja ii kupuja np. wklady lub pieluchy bo zwieracz puszcza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nudni jesteście Lgbt noo chyba że włosy na moro zafarbujecie albo na szczudłach będziecie chodzić bo tak to was błazny wynaturzone nikt nie widzi !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

jestem za , zależy jaki przedział wiekowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

do góry