Widok

Elektrostymulacja mięśni odbytu - nietrzymanie kału

Czy ktoś orientował się może w temacie elektrostymulacji mięśni odbytu przy nietrzymaniu kału? Wszystkie miejsca, które znajduję są poza Trójmiastem. Czy u nas nie ma nikogo, kto by się specjalizował w tym temacie? Ewentualnie może ktoś ma jakieś własne doświadczenia w tym temacie?

Proszę potraktować sprawę poważnie, gdyż chodzi o osobę po naprawdę dużych przejściach medycznych i dla niej problem z nietrzymaniem kału jest naprawdę prawdziwym horrorem.

Ewentualnie czy ktoś może polecić lekarza, z którym warto by się skonsultować w Trójmieście (oczywiście byliśmy już u kilku, ale może jest ktoś, kto szczególnie zajmuje się tym tematem)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://sklep.bimedica.pl/projektory-ir/projektor-zewnetrzny-3-kulowy-z-wibracja-detail
widziałem też tańsze ( więc trzeba pokopać internet - to tylko przykład), ale to bardzo fajne urządzenie znam jego działanie na podstawie innego bardziej rozbudowanego urządzenia, które posiadam w domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

to nie taki sprzęt, co to za bzdura. Tu może pomóc jakiś homosex. Niech na forum sie wypowie co używacie do stymulacji kakałka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://forum.trojmiasto.pl/Kolonoskopia-na-NFZ-t855881,1,50.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po co komu kolonoskop....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

geje...hmmm.. go też używają do podglądania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spróbuj u dobrego neurologa zasięgnąć fachowej opinii. Polecam prof J.Sławka, wspaniały człowiek z wielką wiedzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co ma profesor ?? do kałowych problemów być może rozjechanych czekoladowych boyów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Wy w ogole przeczytaliscie mojego posta? Bo na kilka wypowiedzi tylko jedna jest w miare konkretna z prof. Slawkiem. Wiecej albo jakies niepowazne zarty albo jakies urzadzenie, ktore bardziej przypomina czary niz urzadzenie medyczne. Nikomu nie zycze by byl w sytuacji, gdy z kims rozmawia i nagle nie moze utrzymac kalu, i to nie sa pojedyncze sytuacje. Przezywa sie to niesamowicie. A tak jak osoby oslabione maja podlaczane elektrody by stymulowac oslabione miesnie (najprostszy i bardzo uproszczony przyklad to te urzadzonka na brzuch reklamowane w tv ale chyba bedace bardziej zabawkami, ale sa tez powazne urzadzenia medyczne, w koncu ruch miesni u czlowieka jest wyzwalany przez impuls elektryczny), tak samo wykonuje sie symulacje miesni odbytu by je wzmocnic i by czlowiek mogl dotrzymywac kal. Problem w tym, ze osrodki, ktore sie specjalizuja sa w warszawie, poznaniu i krakowie. Natomiast tu chodzi o osobe po wylewie, wiec wozenie jej przez pol Polski wydaje sie slabym pomyslem. O ile samo urzadzenie mozna kupic i stosowac samodzielnie, to pare pierwszych spotkan, powinien raczej pokazac, ktos kto sie na tym zna (lekarz, fizjoterapeuta specjalizujacy sie w tym zakresie). Jakim trzeba byc ograniczonym czlowiekiem, by takiej osobie proponowac seks homo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie martw się bo pełno perdzi na forum ostatnio zboczuch grasował w 3city i tak ludzie potem myślą. Życzę zdrówka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie martw się -anonim , dacie radę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To aż takie chorobska są.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

do góry