Widok

Kolonoskopia na NFZ

Hej może ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście mogę wykonać kolonoskopię na nfz koniecznie ze znieczuleniem?
Miałam robioną bez znieczulenia i drugi raz tego nie powtórzę. Mogę czekać nawet rok, byle było znieczulenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj zadzwonić do przychodni otomin gastroskopię robią w znieczuleniu to może kolonoskopię również:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zrobić w warunkach szpitalnych w Marwoju lub MSWiA. Tylko trzeba położyć się na oddział ( 1 lub 2 dni). Na skierowaniu na oddział gastrologiczny lekarz musi napisać np bóle brzucha, zaburzenia rytmu wypróżnień itp. Idziesz ze skierowaniem na konsultacje i zazwyczaj umawiasz się od razu na termin.Uwaga - mnie w pakiecie zrobiono gastroskopię, chociaż tego miało nie być, ale cóż, potraktowali to jako diagnostykę ;( Można też zrobić w Sopocie ( przychodnia Nowy Chełm, ale za narkozę sam płacisz)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A orientujesz się ile kosztuje narkoza w Sopocie? Bo na stronie nie mogę znaleźć info:
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja płaciłam chyba 300 zł, ale to był 2012r. Cena była zależna od obecności lekarza lub pielęgniarki anestezjologicznej. Zadzwoń i otrzymasz dokładne informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja Mama rok temu miała mieć w przychodni "przyszpitalnej" (szpital na Zaspie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przychodni Gdańsk-Chełm na Reformackiej. Dopłata za znieczulenie nie jest duża i dobrze robią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadza się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

do góry