Przychodnia weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Potokowa 12A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aktualny adres ul. Potokowa 12 A, Gdańsk wątek zamknięty Polecam dr Tadeusza Popławskiego. ul. Bitwy Oliwskiej 28 Gdańsk...
~mar2h
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2009

młode kotki znajdy wątek zamknięty To był któryś gabinet z kolei który odwiedziłyśmy. I przyznaję, niebo a...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Kotka wątek zamknięty Od paru dni korzystamy z pomocy tego gabinetu,choruje nasza kotka.Jestesmy...
~Hanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

labrador wątek zamknięty Daje wysoką ocenę gdyz sprzet jest naprawde jeden z lepszych. Natomiast...
~bogumila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Dr. Żarnowska to wspaniały człowiek i...
~O.P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

O.A. - opinia wątek zamknięty Mój szczególnie wrażliwy pies korzysta z tego gabinetu już od dłuższego...
~O.A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

XYZ wątek zamknięty Mam 6 lat, nazywam się Pinokio i jestem czarakternym jamnikiem...
~Anna Chmiel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, doskonali specjaliści, uczciwi, z rewelacyjnym...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

Wszystko na wielki plus wątek zamknięty Nie znam innego gabinetu weterynaryjnego w trójmieście z tak ciepłym i...
~Majka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 lutego 2010

Sin - opinia wątek zamknięty Leczę u p Popławskiego ok roku. Ciepło, miło, spokojnie, bez stresów, nerwów,...
~Sin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do pacjenta, trafna diagnostyka i szybko podjęte...
~Milena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2009

Zdecydowanie godna polecenia wątek zamknięty Normalnie leczę zwierzęta w także polecanej przeze mnie lecznicy na Bitwy...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 czerwca 2009

Najlepszy gabinet weterynaryjny wątek zamknięty Nie będzie to reklama ale czysta prawda. Byłam u 8 weterynarzy z "umierającym...
~Marzena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 maja 2009

smartcookie243 - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam- profesjonalnie i solidnie, z odpowiedziami na wszystkie...
~smartcookie243
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2009

Mój pies zawdzięcza im życie! wątek zamknięty Bardzo dobry gabinet! Świetni lekarze, połączenie doświadczenia profesora...
~Marcin Januszewski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 maja 2008

Lekarza z powołania wątek zamknięty Od 13 lat korzystam z usług tej przychodni, polecam gorąco - lekarze z...
~Halina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

36

wątków

do góry