Przychodnia weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Potokowa 12A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wierny klient - ocena Świetna ekipa lekarzy,profesjonalni,empatyczni, ze wspaniałym podejściem do...
~Wierny klient
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 lutego 2024

Katarzyna Kaszuba - opinia Już podczas pierwszej wizyty w tej przychodni ogromne wrażenie zrobił na mnie...
~Katarzyna Kaszuba
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Lady - opinia Nie mam dobrego zdania o tej przychodni, moja kotka zachorowała, miała...
~Lady
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2022

Marcin - opinia Rewelacyjna przychodnia. To jedyne miejsce, gdzie obsługa jest na tyle...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Adam - opinia Fachowo i w rozsądnej cenie. Na plus także lokalizacja.
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Bow Bow &Asia - opinia wątek zamknięty Cały zespół pomocny i chętnie udziela informacji, fachowa obsługa i pomoc....
~Bow Bow &Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty zupelny brak zainteresowania klientem bez uzgodnionej wizyty a dodzwonic sie...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Anna Korbut - opinia wątek zamknięty W Wigilię, 24 grudnia, p Żarnowska odmówiła sprzedaży leku Osurnia, na...
~Anna Korbut
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Kompetentni lekarze, miła i pomocna obsługa, super sprzęt, wszystko, zawsze...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

super przychodnia wątek zamknięty Bardzo sympatyczne panie, widać, że lubią to co robią. Chodze tam od 5 lat...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług lecznicy, mój psiak zawsze był dobrze...
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

Przychodnia weterynaryjna na Potokowej wątek zamknięty Super przychodnia,świetnie wyposażona, wspaniali lekarze. Od lat mój labrador...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Znakomite Trio a nawet Kwartet wątek zamknięty Te dziewczyny po prostu mają serce i wrażliwość która zanika w naszym...
~wierny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Profesjonalistki z pasją. Świetna diagnostyka - gorąco polecam.
~:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

ok wątek zamknięty Moja kotka bardzo cierpiała. Przez innych "znawców" skazana została na...
~Ilona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

bardzo drodzy wątek zamknięty plusy - płatność kartą, bardzo miłe Panie minusy - bardzo drogo - za zwykły...
~Klient z małym problemem
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Najlepsza przychodnia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza przychodnia, z jakiej usług korzystałam. Panie...
~Zuza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Zachęcam do korzystania z usług przychodni. Może nie jest to najtańszy...
~Bogna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty polecam, zawsze pełen profesjonalizm i pasja. Odwiedzamy często raz zapalenie...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Aktualny adres ul. Potokowa 12 A, Gdańsk wątek zamknięty Polecam dr Tadeusza Popławskiego. ul. Bitwy Oliwskiej 28 Gdańsk...
~mar2h
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

35

wątków

do góry