Widok
bardzo drodzy
plusy - płatność kartą, bardzo miłe Panie
minusy - bardzo drogo - za zwykły opatrunek 40 zł, naciaganie na wizyty co 3 dni - każda płatna 40 złotych, a gdzie indziej płaci się z góry za całość - czyli opatrunek i ewentualne zmiany, wizyty kontrolne - nie polecam.
minusy - bardzo drogo - za zwykły opatrunek 40 zł, naciaganie na wizyty co 3 dni - każda płatna 40 złotych, a gdzie indziej płaci się z góry za całość - czyli opatrunek i ewentualne zmiany, wizyty kontrolne - nie polecam.
Moja ocena
Przychodnia weterynaryjna
kategoria: Weterynarze
obsługa: 5
oferta: -
jakość usług: 2
podejście do zwierząt: -
pomoc merytoryczna: -
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 2
2.5
* maksymalna ocena 6