Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
B. Rufus (Szwajcaria) - opinia wątek zamknięty Państwo Kraszewscy - Polecam, specjaliści od zwierząt, wieloletnie...
~B. Rufus (Szwajcaria)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Najlepszy Vet w 3mieście. wątek zamknięty Najlepszy Vet z mi znanych. Serce i skuteczność nie osiągalne gdzie indziej....
~Paweł Taraszkiewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Nie potrzebna operacja /nieaktualne metody leczenia wątek zamknięty Bardzo sympatyczne małżeństwo z dobrym podejściem do zwierząt (widać że je...
~Psiara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

naciąganie i prosta operacja" po której koty nie zdychają" wątek zamknięty Jeśli macie problemy z kotami to omijajcie tą lecznicę byłem tam z dwoma...
~oszukany
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

DZIĘKUJĘ wątek zamknięty Cudowni, wspaniali, ciepli Lekarze. Pełen profesjonalizm. Podarowali mi...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

POLECAM!! wątek zamknięty Serdecznie polecamy tą przychodnię. Nie łatwo znaleźć taką trójkę fachowców,...
~Marco i Alicja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2010

Polecam!!!! wątek zamknięty Jestem zadowolona, drugi raz byłam ze swoim psem. Państwo Kraszewscy mają...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Ceny bardzo niskie. Przemiła obsługa i bardzo duże zaangażowanie.Gorąco...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

;) wątek zamknięty Bardzo dobra lecznica , od 2 lat chodzę tam z moją sunią i jestem zadowolona...
~Karolajna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty zaangażowanie, oddanie sprawie, dyspozycyjność nie ważne czy święta czy nie....
~syr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

Świetne wątek zamknięty Weterynarz jest super a najlepsze jest podejście do pacjenta i wyposażenie po...
~Zangetsu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

11

wątków

do góry