Widok

Przykro mi , ale obsługa do bani

Basen bez zarzutu , ale obsługa do bani , Panie sprzątające ( zajmują się szatnią i ogólnym porządkiem przy basenie ) skandaliczne zachowania , opryskliwość i nieprzyjemny ton to standard przy szatni . Ktoś w końcu musi te Pani przeszkolić , porozmawiać , delikatnie uczulić na różne kwestie, czy wymagamy zbyt dużo ? Basen czysty i zawsze zatłoczony .Pozdrawiam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obsługa do bani???! !Chyba nigdy nie byłeś(aś) na owym basenie , jestem stałym bywalcem tego kąpieliska i jeszce ani razu nie zauważyłem skandalicznego zachowania, chyba że według Ciebie skandalicznym zachowaniem jest to ze te panie mają regulamin którego muszą przestrzegać , naprawde ludzie to że kupujecie bilet wstępu na basen nie oznacza ze jest on odrazu waszą własność i że trzeba kogoś szkolić.
ja w 100% polecam basen, czasami rzeczywiście tłoczno ale nawet jeśli jest dużo osób na torze to spokojnie mozna te swoje 45 min. popływac.

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram "pierwomówcę" chodzę regularnie, jedna z kobiet z recepcji na pewno nie jest tam z powołania i daje to po sobie bardzo poznać. poza tym basen extra...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry