Kryta Pływalnia

Baseny

Gdynia, Stawna 4/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wszystko super, jakby nie obsługa.... wątek zamknięty Basen bardzo fajny i czysty, ale baaaardzo negatywne mam odczucia co do...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Super wątek zamknięty Bardzo dobry basen, czysto, przyjemnie. Czasami zdarza się dużo ludzi, ale to...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Basen rewelacyjny wątek zamknięty Najlepszy basen, na którym byłam. Czystość wyjątkowa, personel przemiły, dużo...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

Przykro mi , ale obsługa do bani wątek zamknięty Basen bez zarzutu , ale obsługa do bani , Panie sprzątające ( zajmują się...
~Max
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Najlepszy basen na jakim byłam wątek zamknięty Basen rewelacyjny, od kilku lat chodzę regularnie i mimo, że czasami trochę...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Tragedia wątek zamknięty Kolejny basen postawiony z pieniędzy samorządowych nastawiony na kasę tj....
~krzysztof_gdynia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

Nie rozumiem!!! wątek zamknięty Dlaczego żeby popływać w ludzkich warunkach trzeba przyjechać do Gdyni?...
~Tomek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2009

Najładniejszy i najbardziej profesjonalny basen w Gdyni wątek zamknięty Naprawde polecam. Od kilku lat trenuje pływanie i bywałam już na wielu...
~chloromaniak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Świetny Basen wątek zamknięty Obsluga bardzo miła, basen jest naprawdę czysty. W tygodniu jest trochę tłok,...
~Gall anonim ;)
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

basen ok wątek zamknięty Generalnie basen jest w porządku, ale w tygodniu tłok, chociaż pływa się...
~m
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 grudnia 2009

Bardzo fajny basen wątek zamknięty Niestety ostatnio coraz bardzie uczęszczany, przez co woda już nie zawsze...
~buzny
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

Super basen wątek zamknięty Polecam ten basen ze względu na czystość i klimat jaki tam panuje. Warto...
~Jarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 grudnia 2008

szczerze polecam wątek zamknięty korzystałem dotychczas z jezuitów, ale się przerzucam na ten basen. Mega...
~mm
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

13

wątków

do góry