Baza Marzeń

Przedszkola

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - ocena Najlepsze przedszkole pod słońcem! Od początku do końca! Wszystko jest...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Magdalena - opinia Przymierze z Dzieckiem to szczególne miejsce pod wieloma względami. Po...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Katarzyna - opinia Przedszkole Przymierze z Dzieckiem to wspaniałe miejsce! Mądry, przemyślany...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Ewa i Grzegorz - opinia wątek zamknięty Przymierze z Dzieckiem jest najwspanialszym miejscem, jakie rodzic moze sobie...
~Ewa i Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Magda&Piotr - opinia wątek zamknięty Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi ze nasz synek trafił do Przymierza....
~Magda&Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 września 2021

Ania i Zen - opinia wątek zamknięty "Przymierze" zawarliśmy rok temu. Z jednej strony, my - rodzice drobnego...
~Ania i Zen
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

Dorota K. - opinia wątek zamknięty Przedszkole na wysokim europejskim poziomie. Kameralność, serce wkładane...
~Dorota K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Tata - opinia wątek zamknięty Syn budzi się pierwszy i ze śpiewem przedszkolnej piosenki na ustach ubiera...
~Tata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 lipca 2021

kameralnie i bezpiecznie wątek zamknięty Bardzo kameralnie, przytulnie i bezpiecznie. Przedszkole wybrałam z...
~mama pięciolatka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Cudowne miejsce wątek zamknięty Mój synek uczęszczał do przedszkola 3 lata. Był to wspaniały czas, dojrzał,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Cudowne miejsce!!! wątek zamknięty Z wielkim bólem i niekłamanym żalem opuszczamy to miejsce po 3 cudownych...
~Mama wspaniałego Piotra:)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Do Przymierza z Dzieckiem trafiliśmy 3 lata temu, kiedy mój syn miał...
~Izabela mama zadowolonego przeds
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty Przymierze z Dzieckiem to miejsce absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

po pierwszym roku wątek zamknięty Moja córeczka od roku uczęszcza do przedszkola. Z żoną należymy do bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Przedszkole "Przymierze z dzieckiem" wątek zamknięty Moja córka uczęszczała do przedszkola "Przymierze z dzieckiem" przez dwa...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Najlepiej wydane pieniądze w życiu:-) wątek zamknięty Fantastyczne miejsce, cudowne Panie! Córka uczęszczała do Przymierza przez 3...
~mama Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Synek spędził w „Przymierzu z dzieckiem” prawie 3 lata. To już...
~Mama Szymona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Opinia wątek zamknięty MATP było trzecią placówką, do której zapisaliśmy Adama w związku z częstymi...
~Mama Adasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Opinia wątek zamknięty Miła, domowa atmosfera - świetny kontakt nauczycieli zarówno z dziećmi jak i...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Super Przedszkole, polecam. wątek zamknięty Rewelacyjne Przedszkole dla wymagających, wyjątkowych i wszystkich dzieci....
~Jolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

31

wątków

do góry