Przystań

Restauracje Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Chwarznieńska 47A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pysznie. wątek zamknięty Pizza oraz dania obiadowe bardzo dobre. Szybkość realizacji zamówień...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Zamawiałam obiad . Dowóz ponad godzinę chociaż pani zapewniała mnie że będzie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

masakra wątek zamknięty Jakość potraw do ceny nieadekwatna,przydałaby się Magda Gesler,słychać bylo...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Nie polecam wątek zamknięty Ocena na pizza portal 4.7 to jakaś kpina.Dzis zamówiłem z rodzinką pierwszy i...
~Rafał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Nie jest źle wątek zamknięty Pizzeria bardzo przyzwoita, ładnie wystrojona z niezłą obsługą. Sosy do pizzy...
~Falkowski
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Świetne ciasto wątek zamknięty Wielokrotnie zamawialiśmy pizzę w Przystani. Bezproblemowa obsługa, szybka...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Bardzo smaczna pizza wątek zamknięty Pyszne ciasto do pizzy. Czas oczekiwania do dowóz to ok 20 minut. Do tej pory...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

PIZZA na bardzo dobrym cieście :) wątek zamknięty Uprzejma i ciepła Pani po drugiej stronie słuchawki, szybka dostawa w 20 min....
~Witominka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

niesmaczne! wątek zamknięty Niestety trafiliśmy z mężem na niedopieczona w środku pizze i spalona na...
~IZABELA
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

tak powinno być wszędzie wątek zamknięty Jedzenie pyszne porcje ogromne, obsługa mila i profesjonalna. negatywne oceny...
~rodzic
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

jedzenie jak z paczki , wątek zamknięty nie smakowało mi za bardzo , niestety nie polecam .
~Darek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Pizza z górnej półki !! wątek zamknięty Będę szczery i konkretny. PIZZA ( BO GŁÓWNIE TO DANIE JADAM ;p) Wyśmienita!!!...
~Rudy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam...wyprawialiśmy tam urodzinki córci. Sale pięknie nam...
~Olka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Same pozytywy :) wątek zamknięty Przepyszne pizze,bardzo smaczne obiady,a swoją drogą miła obsługa i przyjemne...
~Damian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2012

TRAGEDIA! wątek zamknięty Jedzenie bez szału, pizze są ok choć w środku niedopieczona a boki do...
~Alexx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 maja 2012

WSPANIAŁE MIEJSCE wątek zamknięty Nie mogłam się nie odnieść do ostatniej opini. Ja jadam w Przystani z moim...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzenie, miła obsługa, czysto.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

Z PEŁNYM PRZEKONANIEM POLECAM!!! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, wspaniała obsługa, brawo dla kucharzy. Trzymam kciuki z...
~Maria z Rodziną
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Pyszna Pizza wątek zamknięty Polecam!!! Pyszna Pizza, bardzo miła obsługa.:):)
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry