Widok
Nie tylko ty masz ten problem. Ma go około 30% ludzi do 30 roku życia. Tak przynajmniej wynika z statystyk dotyczących bezrobocia w Polsce. Od ogółu populacji w tym wieku odejmij sobie tych którzy pracują w marketach oraz wykonują inne tego typu zajęcia oraz tych których losem od A do Z pokierowali rodzice. To ilu może być tak naprawdę tych którzy własne powodzenie zawdzięczają tylko i wyłącznie samemu sobie?
A dlaczego nie napisałeś co umiesz robić, co lubisz robić lub co chciałbyś robić. Bo żeby odnaleźć się na ścieżce zawodowej to nie koniecznie musisz mieć pieniądze. Bo może wystarczy, że zgodnie z Twoimi preferencjami zawodowymi, umiejętnościami i zainteresowaniami, będziesz je zarabiał. Rozszerz się trochę. :)