Psi Salonik

Pielęgnacja zwierząt

Gdynia, Pomorska 14/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - ocena nowy temat ⭐️Profesjonalizm na najwyższym poziomie ⭐️ Pełne zaangażowanie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 29 marca 2024

As - ocena Ostatnie strzyżenie oceniam bardzo źle, Pomimo ustaleń przed usługą...
~As
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Weronika - opinia Odbyłam kurs i jestem bardzo zadowolona, zdobyłam dużą wiedzę praktyczną jak...
~Weronika
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

KajaA - opinia Bardzo źle nie polecam źle nieprzyjemne
~KajaA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Zdzisław - opinia wątek zamknięty A ja niestety nie polecam - duża zmiana na początku był to profesjonalny...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Polecam wątek zamknięty Super podejście do psiaków, od 3 lat jesteśmy stałymi klientami Pani Dominiki...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Najlepszy salon w 3miejscie! wątek zamknięty Od 2 lat regularnie odwiedzamy psi salonik z moja suczka PRT. Pani Dominika...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Super groomer wątek zamknięty Pani Dominika troskliwie zajęła się kotem. Po wizycie futerko było pięknie...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Przecudowny wątek zamknięty Rewelacyjny Salonik dla psów.Jestem bardzo zadowolona z usługi, a mój pies...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Najlepiej :) wątek zamknięty Ja i mój pies bardzo polecamy psi salonik :) Jesteśmy klientami saloniku juz...
~Kenzo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Najlepszy z najlepszych ! wątek zamknięty Nie ma chyba w Trójmieście i okolicach drugiego takiego miejsca, zarówno dla...
~Jowita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

Najlepszy psi groomer w Trójmieście! wątek zamknięty Miejsce, w którym pasję i miłość do psów czuć od razu po przekroczeniu...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

miło i profesjonalnie z miłością do psiaków wątek zamknięty Mojego Czarusia ulubiony fryzjer XD zawsze "po" wygląda pięknie :)
~B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Odpowiednie miejsce dla wymagających wątek zamknięty Jestem osobą bardzo wymagającą i przykładającą wagę do szczegółów. Bardzo...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Zadowolenie pieska wątek zamknięty Już kilkakrotnie korzystałam z usług Psiego Saloniku. Ani razu nie było...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Profesjonalny salon! wątek zamknięty Jestem zachwycona tym jak salon zajmuje się psiakami. Mój Miłek jest pięknie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Fachowo i konkretnie wątek zamknięty Byłam z Ottisem w Saloniku pod koniec kwietnia i wybieramy się na dniach...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Wizyta w Saloniku wątek zamknięty Polecam, byliśmy z pieskiem 20.03, bardzo miła obsługa, czuć zamiłowanie do...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Dobrawa - opinia wątek zamknięty Najlepsze miejsce gdzie psiak moze trafić! Ciepla,bardzo miła osoba z super...
~Dobrawa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony Gucio wygląda świetnie a do tego ma obcięte:...
~Wojtek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry