Widok

Psychiatra dziecięcy - Pomocy!!!

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
szukam dobrego, sprawdzonego psychiatry dziecięcego. Moje dziecko ma 7 lat i depresje. Psycholog zaleciła konsultacje psychiatryczną a chciałabym oddać dziecko w ręce kogoś, kto naprawdę może pomóc.
Jeśli znacie kogoś takiego w trójmieście podzielcie się tą wiedza ze mną . Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo sama chetnie sie dowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prof Jaklewicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prv czy na NFZ?

Jak na NFZ to w Gdyni w PZP ul. Traugutta dr Chojnacka.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z czystej ciekawości - jak wygląda depresja u 7 latka?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
na Gospody polecam dr Dorotę Kuberę, dobrym specjalistą jest też dr Sumiło (kiedyś przyjmowała w PPP nr7 na Traugutta)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
polecam dr Anitę Sumiłę przyjmuje tylko w poniedziałki w ppp na Traugutta we wrzeszczu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się zdecydowanie! Jeśli masz możliwość to idź do dr Sumiły. To specjalistka z prawdziwego zdarzenia i bardzo oddana dobru dziecka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecasz dr Kubera, to chyba chcesz żeby ktoś miał mega problem. Straszny lekarz. Poza tym pomyliła się i źle zdiagnozowała, co wiązało się z ogromnymi kosztami psychicznymi. Nie polecam!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie zgadzam się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też nie polecam dr Kubery namawia do rzeczy co nie są odpowiednie i robi problemy pacjentom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Kubera to najebana lekarka i nic więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekarz przyjmowała w PPP nr 7 na Traugutta ? Dziwne bo to nie ośrodek zdrowia i tam nie leczą wogole. To poradnia od zaświadczeń do szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta poradnia na Traugutta to pomyłka. Za darmo nie uzyskasz profesjonalnej pomocy psychiatrycznej a z tych na NFZ to mogą na ciebie jeszcze sąd rodzinny nasłać, bo teraz tak robia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

w skrócie - strasznie. Nie jestem autorem postu, ale córka zmaga się z depresją, ma 10 lat, choruje co najmniej dwa lata. Jak to jest..? wyobraź sobie, że słyszysz, jak Twoje małe dziecko mówi, że życie nie ma sensu, i najlepiej, jakby jej nie było, że już się jej nie chce, nic, a najbardziej to żyć.... Wyobraż sobie, jak boisz się wyjsc na chwilę z domu, bo usłyszałeś kiedyś, jak dziecko mówi, że mozna spaść z balkonu, i kłopotów nie będzie.... Że przecież będzie Wam smutno (rodzicom) ale jej już nie, i to będzie fajne.... Ale sa tez dni, kiedy jest uśmiechnięta, i radosna, kiedy planujecie weekendy, gracie w planszówki, kiedy umawia się z koleżankami, kiedy zwyczajnie się denerwuje i trzaska drzwiami... A potem znów zamyka się w sobie, i nie ma kontaktu, takiego normalnego, bo znów wszystko traci sens.... To tak w skrócie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

do góry