Agnieszka Pietkiewicz

Psycholodzy

Gdańsk, Morelowa 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
I.t - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka z delikatnoscia i wrazliwoscia prowadzila rozmowe. Badala czy...
~I.t
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Kinga - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie. Pani Agnieszka pomogła mi uporać z moimi problemami i...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Zofia - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka udzieliła swojej pomocy przy projekcie edukacyjnym na temat...
~Zofia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Spotkania z Panią Agnieszką, które trwają już od pewnego...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

K.S. - opinia wątek zamknięty Jestem wdzięczna pani Agnieszce za towarzyszenie mi przez dwa lata. Zawsze...
~K.S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

EM - opinia wątek zamknięty Psycholog z umiejętnością słuchania, nie narzuca swojego zdania, do problemów...
~EM
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

Polecam Panią Agnieszkę wątek zamknięty Jeśli ktoś znajduje się na życiowym zakręcie i nie wie, jak zadbać o siebie...
~Maria
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2019

skuteczna pomoc psychologiczna wątek zamknięty Swobodna atmosfera, otwartość. Pani psycholog pomogła mi zadbać o siebie i...
~Alusia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

Ogromna pomoc wątek zamknięty Pani Agnieszka pomogła stanąć mi na nogi po wielu trudnych przeżyciach....
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Odpowiednia pomoc dla potrzebującego wsparcia wątek zamknięty Polecam panią Agnieszkę Pietkiewicz osobom potrzebującym pomocy, wsparcia....
~Arek M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Prawdziwa specjalistka z pasją wątek zamknięty Pani Agnieszka to niezwykle sympatyczna, ciepła i otwarta osoba. Pomogła mi...
~PJ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Spotkanie z Panią Agnieszką wątek zamknięty Spotkanie z Panią Agnieszką było dla mnie niezwykle pomocne. W atmosferze...
~Agnieszka Świątek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Dobra pomoc wątek zamknięty Polecam. Skorzystałem z pomocy, bo miałem kłopoty w rodzinie i na uczelni....
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

Polecam jako osobę bardzo kompetentną wątek zamknięty Pani Agnieszka to bardzo kontaktowa i otwarta osoba. Podchodzi do pracy...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

Empatyczna, cierpliwa i bardzo profesjonalna wątek zamknięty Zdecydowanie polecam każdemu kto zmaga się z trudnościami w życiu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Rewelacja wątek zamknięty Pani Agnieszka jest profesjonalnym i niezwykle skutecznym terapeutą.
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry