Gabinet Psychologiczny

Psycholodzy

Gdynia, Legionów 107K/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomek - opinia wątek zamknięty Od dawna mam problem w relacjach z moją matką. Nigdy nie umiemy się dogadać,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 grudnia 2020

Apolonia - opinia wątek zamknięty Pani Karolina to naprawdę dobrze wykształcona profesjonalistka, więc czułam...
~Apolonia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Ula - opinia wątek zamknięty Po porodzie dotknęło mnie duże przygnębienie, byłam pewna, że to tylko baby...
~Ula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Podczas choroby żony zdecydowaliśmy się na pomoc pani Karoliny, to była...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Kacper - opinia wątek zamknięty Super osoba, gorąco polecam panią Skowronek.
~Kacper
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Iza - opinia wątek zamknięty Polecam skorzystanie z usług pani Karoliny, jest wprost nieoceniona w...
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Terapia pod okiem pani Skowronek okazała się nieoceniona w zestawieniu z moją...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2020

Julia - opinia wątek zamknięty Wrażenia już po pierwszej wizycie znacznie na plus. Pani Karolina ma bardzo...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Paula S. - opinia wątek zamknięty Pani Karolina była dla mnie skutecznym psychoterapeutą, dzięki niej...
~Paula S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

Polecam wątek zamknięty Do pani Karoliny chodzę od roku. Jest to najlepszy terapeuta jakiego...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

nie polecam wątek zamknięty Pomyłka, bardzo żałuję straconego czasu i wydanych pieniędzy na terapie w tym...
~Kiki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry