Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty Pani Justyna to osoba godna zaufania z bardzo profesjonalnym, indywidualnym...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Michalina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam na swojej drodze Panią Justynę. Zajęcia...
~Michalina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Do Pani Justyny na terapię trafiłam w lutym. Po kilku miesiącach wiem już że...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Bardzo dobry wybór !!! Polecam bez dwóch zdań !!! wątek zamknięty Spotkania z Panią Justyną to najlepiej wykorzystany czas :) Mam już pewne...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 czerwca 2019

Świetna psychoterapeutka wątek zamknięty Pani Justyna to ciepła osoba, dzięki której wszelkie obawy przed podjęciem...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam terapię u Pani Justyny! Pani Justynie wyraźnie zależy na...
~Bogna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 grudnia 2018

Polecam Panią Justynę wątek zamknięty Uczęszczam na psychoterapię do Pani Justyny od ponad miesiąca. Wizyty...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Serdecznie polecam Pania Justyne jako Psychoterapeute. Spotkania odbywaja sie...
~Justyna B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam spotkania z Panią Justyną. Podchodziłam do pomysłu podjęcia...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Nie szukaj dalej, to właściwy adres wątek zamknięty Długo zastanawiałam się nad rozpoczęciem terapii i wyborem odpowiedniego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Psychoterapeuta z powołaniem wątek zamknięty Szczerze mogę polecić panią Justynę każdemu kto potrzebuje pomocy w uporaniu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Panią Justynę poleciła mi moja dobra koleżanka. Mimo obaw lepiej nie mogłam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Polecam ! wątek zamknięty Polecam serdecznie Panią Justynę. Jest bardzo empatyczną i zaangażowaną w...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Bardzo polecam terapię z Panią Justyną wątek zamknięty Bardzo polecam spotkania z Panią Justyną. Jest bardzo miłą, sympatyczną...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

bardzo dobry i empatyczny specjalista wątek zamknięty Spotkania z Panią Justyną polecam wszystkim, którzy - tak, jak ja - zmagają...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Rewelacyjna psychoterapia wątek zamknięty Pani Justyna jest zdecydowanie najlepszą psychoterapeutką, do jakiej miałam...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

godny zaufania psychoterapeuta oraz życzliwy i empatyczny człowiek wątek zamknięty Ciepły, empatyczny i wzbudzający zaufanie specjalista. Pani Justyna cały czas...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

W końcu znalazłam POMOC wątek zamknięty Do pani Justyny trafiłam po kilku wizytach u innych specjalistów, z którymi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pani Justyna osoba bardzo kompetentna sprawia że na spotkaniu można czuć się...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry