Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~Żółwiobiedronka Barbara Dziudzie
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2023

Nauczyciel i mistrz. wątek zamknięty Nie długo kończę warsztaty grupowe u dra Paniewskiego. Choć jeszcze wiele...
~xyloto*
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

polecam wątek zamknięty Zdecydowanie godny polecenia.
~P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Lekarz wątek zamknięty Świetny lekarz, świetny psycholog. Potrafi pomóc, ale trzeba chcieć z tego...
~Pat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Arogancja ? wątek zamknięty Nawet specjalnie nie próbował ........ Kilka razy zapytał się mnie ' Ale...
~Maria P.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

Refleksja wątek zamknięty Bardzo żałuję, że nie ułożyła mi się współpraca z Panem Paniewskim. Uważam,...
~Paweł
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Marcelina - opinia wątek zamknięty Doktor Paniewski to świetny specjalista. Pomógł mi wyjść z "depresji", która...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Dr.Paniewski wątek zamknięty Również byłem pacjentem dr.Paniewskiego. Skierował mnie na oddział dzienny w...
~MACIEJ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

warto wątek zamknięty cierpliwy, rzeczowy, nietypowy, potraktował sprawę poważnie. Pokierował do...
~jola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

BĘDĘ MU CHYLIĆ CZOŁA DO KOŃCA MOICH DNI wątek zamknięty DDA,PATOLOGIA..MOGŁABYM WYMIENIAĆ CZEGO W ŻYCIU DOŚWIADCZYŁAM,TYLKO PO...
~MONIA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

D.aniołek - opinia wątek zamknięty jeśli Was to spotkało dziewczyny to tylko Mariusz Paniewski....Dziś piszę o...
~D.aniołek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Wspaniały Człowiek wątek zamknięty Jak wpadłam w depresję Doktor Paniewski okazał sie jedynym człowiekiem, który...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

TAK wątek zamknięty Normalnie, by dobrze wypaść, rzuciłbym kilka konkretnych i efektownych słów...
~Darek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Przyjaciel wątek zamknięty Mariusz super człowiek - lekarz- terapeuta- przyjaciel. Pomoże wyjść z...
~gerard
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Wybitny człowiek wątek zamknięty Pan doktor Paniewski jest najlepszym ze znanych mi Psychiatrów, człowiek moim...
~Adam
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2010

Artysta wątek zamknięty Człowiek, który z pasją pomaga mi rozwijać siebie, pokazuje jak pracować nad...
~Mila
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

elestar - opinia wątek zamknięty Dobry, życzliwy człowiek. Unika faszerowania pacjentów lekami Pozwala odkryć...
~elestar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

Przewodnik wątek zamknięty Mariusz to nie lekarz to człowiek- tak mówi o sobie (jak dla mnie zbyt...
~Sisi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

warto powierzyć los.. wątek zamknięty Warto powierzyć swój los w ręce dr Mariusz Paniewskiego, gdy jest taka...
~Jerzy Kazimierski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

Jak nie u Niego to nigdzie... wątek zamknięty Czlowiek z pasja. Przyjaciel. Jezeli chodzi o jego oddanie sprawie to mozna z...
~Magda z Osowej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

33

wątków

do góry