Pub Polufka

Puby Kluby studenckie Gry planszowe Browary

Gdańsk, Konrada Leczkowa 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pffff - ocena Mila obsluga, super kot :D i bardzo smaczny grzany cydr. Mecze moglyby byc...
~Pffff
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Joanna - opinia wątek zamknięty Super polecam! Pyszne tosty i dobre piwko
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Liga Mistrzów! wątek zamknięty kumpel wyciągnął mnie na meczyk. elegancko. piwko pycha! kibel dramat
~zen
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty Bardzo klimatyczne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Duży wybór gier i piw....
~mj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Polufka to miejsce z niesamowitym klimatem, idealna dla miłośników sportu,...
~shazzer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

W porządku wątek zamknięty Największym atutem jest klimat, planszówki, różnorodność piw. Sporo miejsca,...
~dzien dobry
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

git! wątek zamknięty Duuuży wybór planszówek, a jeszcze większy wybór piwa - na stronie jednak nie...
~gall anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Najlepszy z możliwych wątek zamknięty Miła atmosfera, dużo gier planszowych, znakomity klimat podczas transmisji...
~Lara Sodof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Świetny pub! wątek zamknięty Obsługa potrafi bardzo trafnie zaproponować piwo, a wybór jest tak duży że...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

Ciekawe miejsce! wątek zamknięty Prawdziwy pub- dobra lokalizacja, fajni ludzie, dobra obsługa, konkretne...
~Piwosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Ciekawe miejce. wątek zamknięty Pozytywnie zaskoczony miejscem menu i klimatem!! zepsuła to wszystko obsługa...
~Alior
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

dla piwka wątek zamknięty dla dobrego meczu i dobrego piwka lepszego miejsca nie ma
~QRa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Najlepszy pub w Polsce, jak nie na świecie :D wątek zamknięty Pyszne piwo, jego niesamowity wybór i zaskakująco niskie ceny, wspaniała...
~Marian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Radek - opinia wątek zamknięty Idealny Pub do spotkań ze znajomymi, blisko przyjemnie, spoko obsługa. Dużo...
~Radek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Fajne miejsce wątek zamknięty Dobrze, że we Wrzeszczu jest nareszcie miejsce, w którym można po prostu się...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Mekka wątek zamknięty Klub przesympatycznych wieczorów w którym odkrywamy dziwaczne rosyjskie...
~Dziki Rex
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Git majonez wątek zamknięty Świetny pub, bardzo dobre ceny ale przydalyby sie standardowe polskie piwka.
~Szymek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Dobre piwo i miła atmosfera wątek zamknięty Takiego Pubu brakowało we Wrzeszczu. Dobre piwo, miła atmosfera, przyjemny,...
~kkk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Bardzo przyzwoicie wątek zamknięty Jestem zszokowany jak fajnie ten Pub się rozwinął i mam nadzieję rozwijać...
~Jerry
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

W Polufce? Świetne koncerty rockowe! wątek zamknięty Zacząłem nie dawno tam zaglądać i udało mi się tam zaadoptować,z uwagi na...
~Jacek Przypadkowy Student
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry