Widok

Pub na mecz

Czy ktoś wie, gdzie jest jakiś fajny pub z dużym tv, żeby przy piwku ibejrzeć meczyk ? - w Gdańsku oczywiście.
Dzk z góry za polecenie pubiku z fajnym klimatem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w negatywie czasami mecze puszczaja ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry