Widok

Pułapka na myszy przy politechnice.

Na drodze rowerowej na odcinku 200m przy przystanku autobusowym przy konsulatach we Wrzxeszczu (zaraz przed operą) w dzień dziecka stanął nagle znak zakazu wjazdu dla rowerów. Wszytko ok, gdyby nie mały fakt, że barierka w stylu roboty drogowe z nisko zawieszonym znakiem była tylko na drodze rowerowej. Chodnik obok nie miał tego znaku. Liczba rowerzystów, którzy tego dnia pozbyli się tak 100zł była rekordowa, patrząc na zeszyt z zapisami strażnika. Przy mnie w 3min obsłużono 5 osób. Na sugestię mylącego oznakowania i pouczzania z ustawieniem się klika metrów dalej po obu stornach przy znakach (było dwóch SM) by nie dopuszczzać do pomyłek usłyszałem ,że wykonują tylko czynności służbowe. Na uwagę, że znaki masowo mylą i taka forma nie zapobiega słusznej ochronie wysiadających z autobusu, a jedynie służy wypisywaniu mandatów, zostałem upomniany ,że przeszkadzam w wykonywaniu czynności i mogę zostać dodatkowo ukarany. No cóż. Odszedłem, by przez 20min za strażników zatrzymywać wjeżdżających rowerzystów, którzy
mogli stanowić zagrożenie i by nie wpadali masowo w ewidentną pułapkę na myszy. Zrobiłem zdjęcie mylącego oznaczenia i zobaczymy co z tego będzie. Wizerunkowo strata SM. :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pułapki na myszy powinni zakazać przecież są pułapki żywochwytne na myszy co nie robią myszą krzywdy a z żywołownej pułapki mozna mysz wypuścić do lasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Racja po co katować zwierzęta lepiej wykorzystać do tego celu pułapki żwołowne do łapania myszy
http://www.fermo.pl/produkt-1153-pulapka-na-myszy-automatyczna.html
Polecam ten typ bo jest bardzo dobry i można za jednym razem wyłapać kilkanaście gryzoni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również jestem za humanitarnym traktowaniem gryzoni. Niezaleznie czy to myszy, krety, nornice czy szczury. Pułapka na myszy powinna ją złapać ale nie zabić. http://www.agapulapki.pl/pulapki-na-myszy Tylko pwostaje pytanie co później zrobic z taką żywą myszą ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry