Straż Miejska

Straż miejska

Gdańsk, Elbląska 54/60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Leszek - opinia Straż Miejska moim zdaniem widzę ją tylko w samochodach nie na ulicy czy...
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2023

Opcjonalny - opinia wątek zamknięty Sprytnie to sobie wymyślili w gdańskiej straży miejskiej. A mianowicie żeby...
~Opcjonalny
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2021

nnn - opinia wątek zamknięty Straż Gdańska jest wyrozumiała, można się z nimi dogadać. Dwa razy źle...
~nnn
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Artur - opinia wątek zamknięty Porażka w weekend w Gdańsku zaparkowane auta wszędzie na chodniku na środku...
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Tragedia, 986 jest fikcją, nie da się dodzwonić i nikt w tym nie widzi...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty kochani:))) dziękuję za dobre serce
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

A ja mam dobry przykład na skuteczne działanie:) wątek zamknięty Wyobraźcie sobie sytuację.... wczoraj źle zaparkowałem samochód na ul...
~Gedan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

Bezwzględni ,surowi zarozumiali zawsze mający rację wątek zamknięty Dzisiaj żona odbierała mnie ze szpitala na Powstańców warszawskim Kolejowym...
~Arek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Straż Miejska 1 listopda wątek zamknięty Serdeczne dzięki za sprawną akcję kierowania ruchem w okolicy cmentarza...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

Żenada a nie straż miejska! wątek zamknięty Dzwoniłam na straż miejską ze zgłoszeniem. Pan z dyspozytorni powiadomił...
~Mika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Po co nam straż miejska ? wątek zamknięty Nowe znaki w mieście (szczególnie na sezon letni) to żniwa dla tych nierobów...
~Joy:-)
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Dzwonki kościelne wątek zamknięty Od 4(CZTERECH) LAT... bezskutecznie proszę o interwencję w kwestii...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

INTERWENCJA wątek zamknięty W dniu 14.10 2017 około godz. 11 zgłosiłem blokowanie wyjazdu z posesji przy...
~Tomasz Warski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Upomnienie wątek zamknięty Mandat za za parkowanie w miejscu, które kompletnie nie zagraża...
~Zażenowany obywatel!!!
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

brak ludzkich odruchów wątek zamknięty Witam, mam niepełnosprawnego od 3 lat brata na wózku inwalidzkim. Dziś...
~Marek P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Przykre wątek zamknięty Oj Panowie. Byscie sie zajeli czyms powaznym a nie spisywaniem ludzi za...
~Obywatelka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Jak mam opłacić mandat?! wątek zamknięty 1. Na wystawionym mandacie karnym widniejący numer konta jest nieczytelny,...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Zabianka wątek zamknięty Bardzo dziekuje strazniczce miejskiej niezwykle sympatycznej i przemilej Pani...
~Michalina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Pułapka na myszy przy politechnice. wątek zamknięty Na drodze rowerowej na odcinku 200m przy przystanku autobusowym przy...
~robi
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

śmiech na sali wątek zamknięty przystanąłem na moment swoim autem na najbardziej odludnej i w dodatku ślepej...
~kierowca zawodowy
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

43

wątków

do góry