Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę rodzenia Puls-Medic Radosne Narodziny. Konkretna i rzetelna...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Iza - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę rodzenia Puls-Medic. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu...
~Iza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pozytywne wrażenie ze szkoły rodzenia. Dobrze przekazana wiedza. Dostępne...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Porządna i regularna opieka położnej środowiskowej . Polecam serdecznie.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Wybrałam tę szkołę ze względu na lokalizację i dobre opinie. Nieco się...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

super szkoła rodzenia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z bezpłatnej szkoły rodzenia Puls Medic. Na początku...
~Ala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

Szkoła rodzenia godna polecenia wątek zamknięty Bardzo polecam. Zajęcia 2 razy w tygodniu pn gimnastyka - intensywna...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Bardzo dobra szkoła rodzenia! wątek zamknięty Jestem zadowolona, że wybrałam właśnie tę szkołę rodzenia. Obszerna wiedza...
~M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę rodzenia Plus-Medic. Zajęcia odbywają się w miłej i...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Całym sercem polecam. Zajęcia 2 razy w tygodniu (przynajmniej na Otwartej, pn...
~*
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

Polecamy! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia Puls-Medic. Bardzo miła...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Świetna szkoła , godna polecenia ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wybrania tej szkoły rodzenia , położne są bardzo...
~Bogusia L
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Polecam szkołe "PULS-MEDIC".Bardzo przydatne zajecia teoretyczne i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Super wątek zamknięty Polecam! Dużo wiedzy i przydatnych porad. Można zadawać pytania bez...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

szkoła rodzenia "PULS-MEDIC" wątek zamknięty Polecam szkołę rodzenia PLUS - MEDIC z całego serca. Zajęcia teoretyczne...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam szkole rodzenia Puls-Medic! Super podejście do przyszłej mamy,...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2019

Super szkoła rodzenia wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę rodzenia, ponieważ można się w niej wiele nauczyć na...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Super położna wątek zamknięty Bardzo polecam p. Basię Dawidowską-Kiełczykowską, jest to położna, która zna...
~Asik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Super zajęcia dla przyszłych mam wątek zamknięty Zajęcia bardzo przydatne. Dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej, przydatnej...
~Asik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

miło było :) wątek zamknięty Obie Panie Basie prowadzące zajęcia bardzo sympatyczne i pomocne. Ćwiczenia...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry