Widok

Puma Running

Zapraszam wszystkich chętnych którzy chcą troszkę pobiegać na czwartkowe spotkania na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, parking na końcu Al. Piłsudskiego o godz. 19.00. Gwarantowana fajna atmosfera, ok. 5 km biegu. Zapraszam wszystkich zarówno początkujących jak i zaawansowanych, każdy znajdzie coś dla siebie! Więcej informacji na stronie www.maratonypolskie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy osoba w średnim wieku, pączuszek bez kondycji też da radę? bo chciałabym i boję się... Nie mam odwagi. Tam biegają przecież maratończycy, czy wspólny bieg jest możliwy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście! Serdecznie zapraszamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry