Pyra Bar

Bary Jedzenie na wynos

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sabina - opinia Polecam pysznie gustownie podane domowo Krem z ziemniaka super Dania duze...
~Sabina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

GA - opinia Pyszne jedzenie, miła obsługa i super klimat.
~GA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Andy - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny bar. Smaczne rzeczy. Jadłem kurczaka sukinsyna
~Andy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2021

Dorota Biedronka - opinia wątek zamknięty Jako pyrożerca, już po pierwszej wizycie jestem zakochana w pyrze. smaczne,...
~Dorota Biedronka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Pycha wątek zamknięty z*******a pyra za 20 zl mozna najesc sie i zastanawiac przez 30 min czy...
~Seba seba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Niestety jest gorzej wątek zamknięty Ostatnia wizyta w Pyra Bar zakonczyla sie niestety nieprzyjemnymi rewolucjami...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Zamówienie telefoniczne wątek zamknięty Zamówiłam przez telefon konkretne danie, na konkretną godzinę, z odbiorem...
~Kalina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Totalna porażka po całości, nie polecam wątek zamknięty (Byc może ta opinia pomoże usprawnić smak)..po raz pierwszy zdarza mi się...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

pysznie wątek zamknięty Uwielbiam klimat tego miejsca. Frytki najlepsze pod słońcem. Placki mmm...
~Paula
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Pierwsza i ostatnia wizyta wątek zamknięty Byłam dziś z chłopakiem w Pyra Barze w Gdyni. Lokal jest dość duży, i tez...
~Głodna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Ziemniak rządzi! wątek zamknięty Z okazji obiadu odwiedziliśmy z chłopakiem lokal pierwszy raz. Wystrój bardzo...
~Mokka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry